Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adrianos0011

Rozwiązany: Podkładka pod myszkę.

Polecane posty

Ostatnimi czasy moja stara myszka - Logitech RX 650 - odmówiła posłuszeństwa (podejrzewam wykorzystaną ilość kliknięć). W tym wypadku zakupiłem model polecany mojemu chwytowi i długości palców [sugerowałem się tym poradnikiem]. Logitech G100S. Myszka mi się bardzo podoba, przyzwyczaiłem się już do niej i dobrze leży mi w dłoni. Czasami jednak odczuwam lekką nieprecyzyjność ruchów (np. podczas grania w CS'a, COD'a itd., gram na 3500 dpi) - moim zdaniem jest to wina braku podkładki do niej i pewnie większość użytkowników tego forum potwierdzi moją opinię. W takim przypadku prosiłbym o polecenie jakiegoś dobrego modelu do 40/50 zł, i przy okazji opinię o tej myszce [czy był to dobry zakup w tej cenie, biorąc pod uwagę kształt G100S jak i RX 650, gdyż obie bardzo dobrze leżą mi w dłoni, a np. taka Kana V2 nie wydaje mi się idealna dla mnie]. Celem sprecyzowania: fingertip, 13,5 cm od kciuka do najdłuższego palca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy mi na szybkości, jestem graczem high-sensitive, więc zbyt duży opór nie wchodzi w grę. W teście Aegisa wspomniano, że jest on dosyć wolny. Czy jest jakaś inna podkładka w tej cenie, która będzie ograniczała ruchy myszki w sposób jak najmniejszy (albo wyraźnie mniejszy niż ww. podkładki)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie wszystkie podkładki materiałowe aż do poziomu Zowie G-TF uznaje się jako "wolne", bo szmaciaki wolne. W sumie jest jeszcze CM Storm Speed, ale ona się nie nadaje pod high-sens bo jitter jest zabójczy.

Jeżeli chcesz szybkości to idziesz w plastik, a te podkładki swoje kosztują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...