Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ubeq97

Problem z kartą graficzną?

Polecane posty

Witam

Wczoraj grając sobie w Leangue of Legends w pewnym momencie na ekranie monitora pojawiło się jakby mrugnięcie ( czarny pasek na środku monitora przez ułamek sekundy). Przełączyłem się alt+tab do pulpitu i zobaczyłem zmienioną kompozycje na Podstawowy Windows 7.Komputer się nie wyłączył a gra działała normalnie.Zajrzałem do dziennika systemowego i ujrzałem błąd nvlddmkm.Poniżej zamieszczam screeny z dziennika.Nie wiem czy z kartą graficzną jest coś nie tak.Przegrzewa się?Może to problem ze sterownikiem? A i jeszcze czasami podczas grania w Call Of Duty Ghost po wyłączeniu gry system wyświetla komunikat o spadku wydajności i pyta się czy zmienić kompozycje.Nie umiem sobie sam poradzić z tym problemem więc proszę o fachową pomoc i poradę.

Komputer jest nowy ma pół roku.Moja konfiguracja PC:

-EVGA NVIDIA GeForce GTX 660

-Intel Core i7-4771 CPU @ 3,50GHz

-zasilacz Be Quiet Pure Power L8 700W

-system Windows 7 Home Premium

-płyta główna Fatality Z87 Killer

Screeny

Dołączam jeszcze screen z HWMonitor.Martwią mnie temperatury.

post-442358-0-76387900-1410084789_thumb.

post-442358-0-54810200-1410084805_thumb.

post-442358-0-08000400-1410085751_thumb.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy miałeś czyszczony komputer? Z tego co widzę to temperatura procesora jest bardziej niepokojąca, radziłbym wyczyścić komputer z kurzu i przesmarować pastą termoprzewodzącą procesor, i wtedy sprawdzić czy problem nadal występuje. Możesz jeszcze przeskanować komputer programem Malwarebytes Anti-Malware. Może masz coś co go spowalnia, ale raczej obstawiałbym kurz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...