Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Xardinio

LOST: Via Domus

Polecane posty

Spełniam minimalne wymagania gry. Ale gdy robię misję w której muszę się dostać do kokpitu samolotu występuje błąd przy wczytaniu planszy zaraz po tym jak czarna chmura likwiduje tego gościa co chce mnie zabić. A wyskakuje taki błąd "wystąpił problem z aplikacją Yeti_Final_Win32.exe" jak mogę to naprawić?

Może w takim razie uszkodzona bądź nieczytelna płyta. Ja przeszedłem gre bez problemów. Spróbuj na innej konfiguracji i jak będzie to samo to reklamuj- CDP raczej nie robi problemów z gwarancją jeśli gra jest na prawdę uszkodzona.

Wchodzę, na samym początku gry do jakiejś jaskini. Wczesniej rozmawiam z Michaelem, który daje mi zapalniczk. Wchodziłem do środka już ze 20 razy, i za każdym razem dochodze jedynie do momentu, w którym na ziemi lezy pochodnia. Zawsze zabija mnie czarny dym. ocb? Gdzie tam trzeba pójść, co zrobić, jak uciec, koro nawet biegac w tej przeklętej jaskini nie mozna?

A tak w ogóle, to gra jest idiotyczna. Jestem na samym początku, a juz nic sie kupy nie trzyma. Skad w kabinie pilota miała by byc moja kamera, skoro wszystkie bagaze sa na plaży? I po co wchodze do tej cholernej jaskini, skoro mam znaleśc czób samolotu? Skąd on się niby tam znalazł? Wturlał się? Lol.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.