Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sedinus

Krinczfred

Polecane posty

Czy ktoś z tutejszych zgromadzonych na serio grywa w takie gierki w wolnym czasie? Nie mam tu na myśli dla keków, by otaku odstawiać, ale tak na serio-serio buszować po podejrzanych stronach w poszukiwaniu takiego czegoś.

Ja grałem raz w pewną niemiecką, dość znaną gierkę (nie wiem czy mogę tytuł podawać) z ciekawości. Później się dowiedziałem, że chyba w niektórych częściach świata jest nielegalna. Ale grałem postacią sprawiedliwą i nie robiłem w grze nic zbereźnego, więc nie wiem co mam o sobie myśleć i po co to w ogóle pobierałem...

Z czystej ciekawości też spróbowałem kilka japońskich. Jeśli ktoś się z tym bawił, to wie, że żeby odpalić niektóre tytuły, trzeba zmienić locale w komputerze na japoński.

Kiedyś musiałem przynieść laptopa na uczelnię (prowadziłem lekcje czy coś i potrzebowałem rzutnika). Podłączyłem rzutnik do komputera swojego i znajomi się mnie nagle spytali, czemu mam na kompie ustawioną japońską klawiaturę (zapomniałem cofnąć ustawienia), nie wiedziałem co odpowiedzieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...