Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sedinus

Krinczfred

Polecane posty

"Rosyjskie źródła państwowe podają, że mord zaniepokoił Putina, który zlecił powołanie specjalnej instancji śledczej do zbadania okoliczności zdarzenia"

Pewnie wyjdzie, że się potknął i jego niezarejestrowany pistolet niefortunnie wystrzelił 4 razy - dwa w głowę i dwa w pierś.

Gdyby ktoś nie wiedział chodzi o morderstwo Niemcowa. Rosyjską propagandę czyta się równie dobrze co tą koreańską :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ksiądz?

W Macu?

czy zostałeś kiedyś niemal śmiertelnie rąbnięty przez zakonnicę drzwiami od damskiego mak-kibla a potem prawie zadeptany przez tłum ludzi w koszulkach z napisem "Jezu ufam tobie"

ja tak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy zostałeś kiedyś niemal śmiertelnie rąbnięty przez zakonnicę drzwiami od damskiego mak-kibla a potem prawie zadeptany przez tłum ludzi w koszulkach z napisem "Jezu ufam tobie"

ja tak

To tylko dowodzi, że jesteś spaczymiotem szatana. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżiz, chciałem wrzucić muzę do odpowiedniego freda z tej gry, ale jakiś pajac zagłusza i centralnie psuje cały fun z muzyczki. Dawno czegoś tak okrutnie skaszanionego nie słyszałem. Zamordował bym gościa, co by się nie męczył:

Youtube Video -> Oryginalne wideo

No i jeszcze po co się produkuje na konsole, jak gierka jest na PC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że jest dość znany. Z kumplem założyliśmy konto na tym rosyjskim Facebooku by go dodać do znajomych. Niestety jego najlepsze teledyski są dostępne tylko tam, ponieważ jest na nich niekoniecznie ubrany i wymachuje swoim dżonsonem w rytm muzyki by osiągnąć efekt helikoptera.

Pocieszny gościu.

pistoletov.jpeg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...