Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sedinus

Krinczfred

Polecane posty

Gość Konuga

właśnie chciałem o tym napisać xD

Jak dla mnie to ta cała reklama na TVNie jest żałosna, mówą że ma niesłabnącą popularność i mówią o tym na każdym programie, uwaga, ddtvn, a nawet fakty, mam nadzieję, że nikt na ten film nie pójdzie i przestaną promować ten syf.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do disco polo, to muszę przyznać, że to wciąż jest cholernie popularna muzyka. [naciąganalogika]Z demokratycznego punktu widzenia, czego wy se tam nie słuchacie, to właśnie to jest syf (no chyba, że słuchacie disco polo).[/naciąganalogika]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktorstwo to misja, a aktor to misjonarz. :) Ale z czegoś trzeba żyć. Z bycia matką polką i z przeszczepiania serc, to Joanna Kulig i Tomasz Kot nie wyżyją. I występują w takich "Kacwawowych" "filmach". Obejrzałem zwiastun i 2 słowa - Wielka Porażka. Aż się ma ochotę wyjść z kina! To już naprawdę - lepiej pójść na Greya. Liczę na porażkę w polskim boxoffice.

Youtube Video -> Oryginalne wideo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktorstwo to misja, a aktor to misjonarz. smile_prosty.gif Ale z czegoś trzeba żyć. Z bycia matką polką i z przeszczepiania serc, to Joanna Kulig i Tomasz Kot nie wyżyją. I występują w takich "Kacwawowych" "filmach". Obejrzałem zwiastun i 2 słowa - Wielka Porażka. Aż się ma ochotę wyjść z kina! To już naprawdę - lepiej pójść na Greya. Liczę na porażkę w polskim boxoffice.

A myślisz, że polskie kino teraz się tak zeszmaciło i zepsuło. Nie. Złe filmy w polskim kinie wychodziły od zawsze i będą wychodzić, lepiej, aby na 40 polskich złych filmów wyszedł jeden dobry niż, aby nie było żadnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Youtube Video -> Oryginalne wideo

Zacząłem z nudy czytać komentarze pod filmikami na YT. To ile tam jest nienawiści i debilnych dyskusji to ja nie wiem. A to powiedzą, że o czym to maleńczuk śpiewa, że omujborzepropaganderobio. Jedyna sprawa zła co do tego utworu to to, że wersja Azry jest lepsza. Mnie to by uszczęśliwił dobry remaster wersji azry.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem z nudy czytać komentarze pod filmikami na YT. To ile tam jest nienawiści i debilnych dyskusji to ja nie wiem.

Witamy na Forum Actionum! Zarejestrowałeś się 18.01.2010 r., oto automatycznie wygenerowane błyskawiczne powitanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...