Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sedinus

Krinczfred

Polecane posty

Quote

The Hanar are hot. Think of the flexibility having that many appendages could offer you! I like to imagine that being held by a Hanar would be a lovely experience, and I have a feeling you would need that kind of aftercare considering the possibilities in this relationship

Seks z żelkiem. Wooohooo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stillborn

To wiem. Chodzilo mi raczej o potrzebe zaznaczenia tego faktu przez @lordeon .Skojarzylo mi sie to z wrzuceniem cyckow do wlasciwego im tematu i jednoczesnym tlumaczeniem sie, ze to kolega mi je podeslal, bo ja sam w internetach cyckow przeciez nie ogladam. 

Czucie potrzeby tlumaczenia sie z takich rzeczy w internetach zawsze jest dla mnie krinczowe, bo wyglada to tak, jakby autor takiego posta bal sie stygmatyzacji i ostracyzmu na odwiedzanym forume. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lordeon napisał:

Dużo lepsze to niż "omg, ogladam tvn i jestem z tego dumny, ciemnogrodzki pomiocie, a jak ci to nie pasuje to proszę won".

Odnosze wrazenie, ze argument wymisliles mocno na sile, bo takiej wypowiedzi na forume jak dotad nie widzialem. I wciaz jest gorszy od zwyklego nienapisania czegokolwiek, bo takiej potrzeby naprawde nie bylo. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...