Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sedinus

Krinczfred

Polecane posty

Kontekst jest taki, że amerykańscy liberałowie nie lubili (ze strasznie durnego powodu) jednej z drużyn grających w Superbowl rozgrywanym wczoraj/dziś w nocy. Gdy drużyna ta przegrywała po pierwszej połowie, latały zadufane teksty, ogłoszenia zwycięstw nad ameryką trumpa (nie, serio) i pseudointelektualne analizy jak ta powyżej. Potem drużyna ta wygrała, i to ze sporą przewagą, w dosłownie ostatniej chwili i rozsypała się sól. A w tym wszystkim podstarzały aktorzyna budujący analogię terminami z książki dla dzieci żeby przedwcześnie robić jakieś polityczne (what) deklaracje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja w Ameryce ogólnie zasługuje na osobny thread. To co się tam obecnie dzieje to najlepsza komedia wyprodukowana na ich ziemiach.

W sumie tragikomedia. Mam tam porządnych znajomych (ani z "lewej" ani z "prawej") i trochę im współczuję, że muszą dzielić tlen z tymi ludźmi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, b3rt napisał:

a blogi miały plan rozwojowy.

3/4 mojej aktywności tutaj to były blogi więc pytam - jaki znowu plan rozwojowy? :D

Ach, może ten który kompletnie je zarżnął. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w moderatorskim nadal gdzieś wiszą nasze usilne błagania sprzed wielu, wielu lat żeby Naczelne Głowy zrobiły z nimi cokolwiek (zawsze kończyło się tak samo). Głównie za Huta, bo za Berlina to już było takie marudzenie dla marudzenia bo nikt nie wierzył że cokolwiek się poprawi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Rankin napisał:

/lj/ is love, /lj/ is life

p.s. to jedyne (pod)forum na jakie w ogóle zaglądam, blogi tylko ppe, socmedia tylko twitter

To minus Twitter. Za to zwiększyłem aktywność na Facebooku. Nie wiem po co. Ale na nockach czasami nie ma co robić a /lj/ jest wtedy prawie nieaktywna. No i GeekGalaxy czasami fajne rzeczy wrzuca.

BTW, patrząc na statsy, to /lj/ i tak usycha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...