Jump to content
Sedinus

Krinczfred

Recommended Posts

5 minut temu, Xysiu napisał:

Jakby to był jakiś problem.

Wiesz... jak ktoś mi mówi że jest ode mnie ileś tam cm wyższy, a potem się okazuje że patrzę na niego niemal z góry, to jednak jest problem. Choćby problem kłamstwa. :P

34 minuty temu, nevya napisał:

Wiesz... jak ktoś mi mówi że jest ode mnie ileś tam cm wyższy, a potem się okazuje że patrzę na niego niemal z góry, to jednak jest problem. Choćby problem kłamstwa. :P

Nie nie, mam na myśli sytuację, kiedy ktoś by Ci powiedział ile ma wzrostu i tyle miał. Czy wtedy byłby to dla Ciebie, jako dziewczyny, poważny problem? Kłamstwo to oczywiście inna sytuacja.

@yojc: no dobra, dzięki.

2 minuty temu, Xysiu napisał:

Nie nie, mam na myśli sytuację, kiedy ktoś by Ci powiedział ile ma wzrostu i tyle miał. Czy wtedy byłby to dla Ciebie, jako dziewczyny, poważny problem? Kłamstwo to oczywiście inna sytuacja.

Znam parę dziewczyn które nie wyobrażają sobie związku z niższym facetem. Znam też takie które są w związku z niższym, znam też takie które są w parze w praktycznie jednym wzroście. 
Kwestia gustu, podobnie jak preferencje względem koloru włosów itd. 

4 minuty temu, Xysiu napisał:

Nie nie, mam na myśli sytuację, kiedy ktoś by Ci powiedział ile ma wzrostu i tyle miał. Czy wtedy byłby to dla Ciebie, jako dziewczyny, poważny problem? 

Odpowiem typowo po kobiecemu: to zależy :P

Ładny, fajny, mądry, pewny siebie (pozdro abyss) :P niski - ok

Typowy wykopek - podziekuje nawet jak ma 2m

No, niższy niż ja to już trochę problem. Zwłaszcza chudy i niski. Ale w sumie miałam kumpla 1,7m, <70kg a był niesamowity, więc wiesz. Zależy :P

Edited by nevya

A co jest nie do ogarnięcia w zwracaniu uwagi na ostatnie tchnienia ofiary wiszącej na haku rzeźnickim? ~jakiś psychol z maczetą

11 godzin temu, nevya napisał:

Ładny, fajny, mądry, pewny siebie (pozdro abyss) :P niski - ok

A popatrz, ja jeszcze wysoki jestem. 

11 godzin temu, Kathai_Nanjika napisał:

Ale co jest nie do ogarnięcia w zwracaniu uwagi na ładne, zadbane dłonie? :P

Zwracanie uwagi spoko, sam zwracam uwagę czy dziewczyna dba o siebie, w tym o dłonie, ale czasami to w jakim stopniu niektóre dziewczyny na to zwracają uwagę mnie przeraża 

• Upvote 2

1 minutę temu, JamesVoo napisał:

Zwracanie uwagi spoko, sam zwracam uwagę czy dziewczyna dba o siebie, w tym o dłonie, ale czasami to w jakim stopniu niektóre dziewczyny na to zwracają uwagę mnie przeraża 

Nie marudź tylko idź pokremuj :P

Chodzi o komentarze? 

Edit:

Poświęciłem minutę na komentarze i w ogóle nie jestem w stanie pojąć spinania się o małżeństwa gejów skoro i tak mówimy cały czas o ślubach cywilnych. Wychodzi na to, że świętością dla niektórych jest urzędowy akt małżeństwa :D

• Upvote 2