Jump to content
Sedinus

Krinczfred

Recommended Posts

Jakby mieli wiecej oleju w glowie, to by mowili, ze sa uwiezionymi w ciele czlowieka leniwcami. Albo misiami koala. Cytujac Rysia: nic nie robic, nie miec zmartwien...

Podczas porannej... higieny, czytałem sobie gazetę. Już miałem kończyć, kiedy rzucił mi się w oczy niebywale ciekawy i rzetelny artykuł o graczach:

Zdj_cie_0534.jpg

• Upvote 7

cytując Yahtzeego, "It's a mumorpuger"

Edited by Rankin

Podczas porannej... higieny, czytałem sobie gazetę. Już miałem kończyć, kiedy rzucił mi się w oczy niebywale ciekawy i rzetelny artykuł o graczach:

Zdj_cie_0534.jpg

bawić się w gry XDD

Patrząc na tych ludzi co to są kotami (i innych, mających równie ciekawe 'fantazje') zawsze zastanawia mnie jak taki ktoś funkcjonuje w społeczeństwie. Wyjaśnienia są dla mnie dwa:

albo taki ktoś jest na tyle ogarnięty, że ma dobrze płatną pracę zdalną, gdzie siedzi w domu, robi co chce i trzepie dość hajsu na te różne zabiegi (kolczyki, wąsy, rogi czy co to tam sobie robią),

albo pracuje w jakimś salonie pierce'ingu/tatuażu, gdzie tak przyozdobiona osoba jest niemalże wizytówką miejsca pracy.

Bo nie jestem w stanie uwierzyć, że tego typu ludzie są przyjmowani do zwykłych miejsc pracy, jakiegoś biura czy cokolwiek (o fast-foodach czy marketach nie wspominając, gdzie przecież jest kontakt z klientem). Już nawet pomijając kwestię estetyki wyglądu, to przecież taka osoba może być w pewnym zakresie nieobliczalna: no bo co, wstanie i w pracy nagle zrzuci kompa z biurka po czym powie "jestem kotem, uznałem, że ten komputer mi przeszkadza".

Kwestii rozumienia co oni do siebie miauczą już nawet nie będę poruszał, bo to jest tak śmieszne, że nie wymaga komentarza.

Miałem coś napisać, ale daruję sobie.

ntThOy5.jpg?1

Edited by Elano
  • Upvote 6

s6wvfl4.png

Artyleria w postaci Narodu Polskiego. Nawet nie potrafię wyrazić w słowach ilości krinczu jaki odczułem, gdy zobaczyłem ten post i komentarze. To jest jakiś zupełnie nowy poziom mojej niechęci do prawilniaków.

ipROl0P.gif

• Upvote 5

Judeo Kojima-Jerozolima

Oczywiście pod wpisami o tej sprawie większość komentarzy traktuje o tuszy tej kobity. Merytoryczne komentarze zawsze były silną stroną "prawej" strony.

Edited by Elano

Ale prawa strona, a w każdym razie jej ''vocal minority" jest tak głośna i tak prymitywna, że w sumie to wole tych lewackich brzydkich komunistycznych propagandystów i zdrajców ojczyzny niż Pudziana i bycie jego "artylerią".

Niby tak, ja teraz mam problem, bo nie jestem dość skrajny na te czasy. Mimo wszystko jednak bardziej nie lubię matołów wycierających sobie gęby "narodem" "polskością" czy innym "patriotyzmem".