Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sedinus

Krinczfred

Polecane posty

Przyczepiłbym się tylko do jednej kwestii. Fantazje seksualne chyba mogą być grzechem. Np. kiedy dot. seksu z partnerem/partnerką innej osoby (podchodzi to wtedy pod 9. przykazanie) albo innych niedopuszczalnych aktów seksualnych - np. gwałtu (chęć wykonania grzechu sama w sobie też jest grzechem).

P.S. Naprawdę jestem ciekawy, ile procent katolików w Polsce przywiązuję jakąkolwiek wagę do tych zasad... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej był jeszcze http://freikorpspolen.tumblr.com/

Ciekawe, jakby się rozwijał nazizm w Niemczech, gdyby mieli wtedy FB i resztę mediów społecznościowych.

jeśli ktoś się kiedyś zastanawiał, jak to możliwe, że normalni ludzie pozwolili i uczestniczyli w holokauście, albo myślał, że to nie mogli być normalni ludzie, to teraz ma odpowiedź

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, jakby się rozwijał nazizm w Niemczech, gdyby mieli wtedy FB i resztę mediów społecznościowych.

Pewnie Hitler dostawałby nawet więcej lajków niż Pudzian po tych jego ostatnich PRowych samobójstwach.

A najlepsze są komentarze 15 letnich radykalnych gołowąsów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepiłbym się tylko do jednej kwestii. Fantazje seksualne chyba mogą być grzechem. Np. kiedy dot. seksu z partnerem/partnerką innej osoby (podchodzi to wtedy pod 9. przykazanie) albo innych niedopuszczalnych aktów seksualnych - np. gwałtu (chęć wykonania grzechu sama w sobie też jest grzechem).

P.S. Naprawdę jestem ciekawy, ile procent katolików w Polsce przywiązuję jakąkolwiek wagę do tych zasad... biggrin_prosty.gif

Fantazje to jedno, ale mnie zastanawia co jest grzechem wg nich w gadżetach? Jaka jest różnica między "seksowną bielizną", a dajmy na to kajdankami? Toż to się kupy nie trzyma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Macieg

Smutno sie robi czlowiekowi, jak cos takiego czyta. Nie jestem fanem prowadzenia lekkomyslnej polityki imigracyjnej w stylu Merkel i pozwalania gosciom na wchodzenie gospodarzom na glowe, ale z drugiej strony autorow takich wypowiedzi powinno sie wychowywac, najlepiej publiczna chlosta. Niektorzy ludzie nie widza roznicy miedzy wolnoscia slowa a mowa nienawisci. :(

@Abdicatia

A jak ja przyjac?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blogi nie umarły, teraz główna CDA to jeden wielki blog, Hurray!

I te blognotki są też trochę opóźnione względem wielu innych portali, pewnie Cross za dużo czasu spędza doskonaląc swój kunszt newsmana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...