Skocz do zawartości

Krinczfred


Sedinus

Polecane posty

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

>sajber buling

Przypominam o nieśmiertelnym klasyku

2i91350.jpg

Jak ktoś cię gnębi w szkole to tez możesz do niej nie przychodzić lol

No Hehe To Przecież Takie Proste Haha

>sajber buling

Przypominam o nieśmiertelnym klasyku

2i91350.jpg

Jak ktoś cię gnębi w szkole to tez możesz do niej nie przychodzić lol

To oczywiście kiepska sprawa (ktoś mnie kiedyś gnębił, ale krótko), ale jak ktoś cię gnębi w szkole, to może po powrocie do domu pograj w gierki, a nie zakładaj konto na facebooku i bądź gnębiony także tutaj.

Ach tak, "nie zakładaj konta na facebooku", strategia niesamowicie przydatna i dobra w roku pańskim dwa tysiące 15

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, a ja mam to fejkowe konto, i mam i w sumie używam go tylko do tego by wymieniać się czasem zaczepkami z Kath. :P Ciągle nie wiem do czego jeszcze mogę fejsa wykorzystywać i co jest w nim takiego, że jak się go nie ma to się nie istnieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, a ja mam to fejkowe konto, i mam i w sumie używam go tylko do tego by wymieniać się czasem zaczepkami z Kath. tongue_prosty.gif Ciągle nie wiem do czego jeszcze mogę fejsa wykorzystywać i co jest w nim takiego, że jak się go nie ma to się nie istnieje.

Bo żeby się cieszyć FB wypada mieć jakąś grupę znajomych i lajkować sobie nawzajem zdjęcia. Przydaje się też na studiach i (w pewnym stopniu) do umawiania na spotkania.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facebook służy do ukazania wszystkim jakim wielkim się jest patriotą i jak bardzo nienawidzi się to, co akurat modne jest nienawidzić. I do obwieszczenia wszystkim, że jest się bezpiecznym podczas trzęsienia ziemi w Nepalu. :D

Btw, do tej pory nie łapię, o co chodzi z tym Nepalem i bezpieczeństwem, skoro się siedzi przed kompem w Polszy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...