Skocz do zawartości

Krinczfred


Sedinus

Polecane posty

  • Odpowiedzi 5,6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Zainspirowana przez historyczne wydarzenia i postaci, fikcyjna opowieść została zaprojektowana, stworzona i wyprodukowana przez multikulturowy zespół, którego członkowie wyznają różne religie, mają różne orientacje seksualne i różne tożsamości płciowe.

To już nie wyznają różnych wierzeń? :P

Cholera, poczułem się tak jak wtedy, gdy Google zmieniło logo. Nie mam nic przeciwko tej zmianie, ale tak mi trochę smutno z nostalgii. Ten napis w swojej poprzedniej wersji pojawiał się w każdym Asasynie i był dla mnie takim samym symbolem serii jak wrogowie ustawieni w kolejkę :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalnie było tak:

Inspired by historical events and characters, this work of fiction was designed, developed and produced by a multicultural team of various religious faiths and beliefs.

Teraz jest tak:

Inspired by historical events and characters, this work of fiction was designed, developed, and produced by a multicultural team of various beliefs, sexual orientations and gender identities.

Więc w sumie nadal są różne wierzenia, ale nie ma już "różnych religii"? tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucałem to już do tematu growego. To nie krincz, to absolutne miszczostwo trololo

Nie; jestem pewna, że te komentarze są bardzo, bardzo dużym krinczem.

Krinczem nie są komentarze, ale fakt, że robi się z tego newsa. Próba robienia reklamy w związku z tematem LGBT jest najtańszą możliwą zagrywką.

W czasach w których rozgrywa się akcja tej części AC, raczej nikt zdrowy na umyśle nie dałby po sobie poznać takiej cechy, nawet w super-hiper tajnym towarzystwie dachowych nożowników. A w zasadzie to w szczególności takim towarzystwie, bo zamiast akceptacji pewnie można by zaliczyć ostrego sierpa między żebra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucałem to już do tematu growego. To nie krincz, to absolutne miszczostwo trololo

Nie; jestem pewna, że te komentarze są bardzo, bardzo dużym krinczem.

Krinczem nie są komentarze, ale fakt, że robi się z tego newsa. Próba robienia reklamy w związku z tematem LGBT jest najtańszą możliwą zagrywką.

W czasach w których rozgrywa się akcja tej części AC, raczej nikt zdrowy na umyśle nie dałby po sobie poznać takiej cechy, nawet w super-hiper tajnym towarzystwie dachowych nożowników. A w zasadzie to w szczególności takim towarzystwie, bo zamiast akceptacji pewnie można by zaliczyć ostrego sierpa między żebra.

Widzę, że nie tylko ruch feministyczny narodził się w owym okresie. To się zaczyna robić już smutne. Kiedyś ludzie nie zważali, aż tak bardzo na poprawność i multi-kulti, a teraz? Niedługo nie będzie można do nikogo strzelać, bo przecież mogą być innego wyznania czy orientacji (koloru to w ogóle). Tylko do białych od reszty wara (swoją drogą nie kojarzę, jakoś jakiegoś czarnoskórego złego charakteru, ale może po prostu mogłem zapomnieć.

No, to już nie muszę się zastanawiać, czy kupować nowego Assasyna czy nie. Kupię sobie coś innego.
Wciskanie na siłę poprawności politycznej. To już przestaje być zabawne a zaczyna być żałosne.

już wiem że kijem przez szmatę nie szturchnę

Ech, świat schodzi na psy... Ja nawet bym to zrozumiał gdyby w grze były sceny "full hardcore sex". A tak? Na co i po co? Takich ludzi, na szczęście, jest w świecie mało (i mniejszości seksualnych też). Tak więc po co ta mniejszości (promil?) ma mieć reprezentację w grach? Trafienie w życiu na taką osobę to prawie jak wygrana w totka.
Assassins Creed: Grodzka Edition

Jednakowoż, skoro mnie zapewniasz, że to nie jest krincz, to jestem zmuszona się z tym zgodzić, bo jestem pewna, że jesteś większym ekspertem, w tej dziedzinie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednakowoż, skoro mnie zapewniasz, że to nie jest krincz, to jestem zmuszona się z tym zgodzić, bo jestem pewna, że jesteś większym ekspertem, w tej dziedzinie

Dla mnie to jest zwyczajny żal, gówniarstwo wymieszane z mentalnością nastolatków dyskutujących o świecie, o którym jak im się wydaje, wiedzą wszystko, rzecz, którą nie powinienem sobie zawracać głowy, bo to sprawi, że próbując uprzątnąć kupę, moje myśli ubrudzą się kupą. Nie warto. Dla ciebie to jest krincz.

Napisałem tak dlatego, że ogólnie ludziom robi się klopy z mózgów. Osoba transseksualna jest głośnym ficzerem gry, traktującej o zakonie zabójców, w MGSV, grze o świecie targanym ciągłymi konfliktami, mamy kompankę-żołnierza(!; hurr-duur ef the bulletproof vest, my boobies can handle anything), która powinna mieć na czole wytatuowane "sex sells everything" etc. and so on.

Nie mam zamiaru się sprzeczać z tobą co jest krinczem a co nie, bo jak widzisz, to kwestia światopoglądowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>sajber buling

Przypominam o nieśmiertelnym klasyku

2i91350.jpg

Jak ktoś cię gnębi w szkole to tez możesz do niej nie przychodzić lol

To oczywiście kiepska sprawa (ktoś mnie kiedyś gnębił, ale krótko), ale jak ktoś cię gnębi w szkole, to może po powrocie do domu pograj w gierki, a nie zakładaj konto na facebooku i bądź gnębiony także tutaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...