Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sedinus

Krinczfred

Polecane posty

2 hours ago, Sermaciej said:

>tego nie zobaczysz w TVP

przecież to nagranie z TVP

Może to literówka i chodziło o TVN?

2 hours ago, Sermaciej said:

BTW, to jest zdjęcie tego dziennikarza (i nie żartuję):

1&srcw=640&srch=360&dstw=640&dsth=360&quality=80

Jakiś kontekst (w sumie to nie wiem, czy chcę wiedzieć, ale zaryzykuję)? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiam na fejsie na jakiś rosyjski filmik, na którym widać jak dwóch gości na motocyklach rozbija się wjeżdżając w auta, bo jechali sporo powyżej 150km/h na jednopasmówce. Wynik: śmierć obu (jednemu nawet nogę urwało i sobie pięknie leciała) + jednego kierowcy samochodu. W skrócie - czysty debilizm.

A w komentarzach?

Spoiler

RozTbDD.jpg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, nevya napisał:

Trafiam na fejsie na jakiś rosyjski filmik, na którym widać jak dwóch gości na motocyklach rozbija się wjeżdżając w auta, bo jechali sporo powyżej 150km/h na jednopasmówce. Wynik: śmierć obu (jednemu nawet nogę urwało i sobie pięknie leciała) + jednego kierowcy samochodu. W skrócie - czysty debilizm.

A w komentarzach?

  Pokaż ukrytą zawartość

RozTbDD.jpg

 

Szczerze to nie chce mi się wierzyć, żeby filmik o takim stężeniu brutalności był możliwy do obejrzenia na fejsie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Arturzyn napisał:

Szczerze to nie chce mi się wierzyć, żeby filmik o takim stężeniu brutalności był możliwy do obejrzenia na fejsie.

dużo nie widać, słaba jakość robi swoje. 

 

 

Godzinę temu, voda22 napisał:

Gdzie tu krincz?

serio? Usprawiedliwianie takiego wypadku tym że świeciło słońce i jakaś "łajza w samochodzie nie zjechała"? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Arturzyn napisał:

Szczerze to nie chce mi się wierzyć, żeby filmik o takim stężeniu brutalności był możliwy do obejrzenia na fejsie.

na facebooku była nawet transmisja na żywo zbiorowego gwałtu http://edition.cnn.com/2017/03/21/us/facebook-live-gang-rape-chicago/

oraz morderstwa: http://fortune.com/2017/04/25/facebook-live-thailand-murder/

 

to zwyczajnie kwestia tego, czy ktoś to zgłosi 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, voda22 napisał:

Nadal nie rozumiem xd

nie widzisz niczego złego w usprawiedliwianiu kogoś kto jechał DUŻO ponad ograniczenie prędkości, zabił postronną osobę i jeszcze zwalaniu winy na innych?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OnceAThief

Tak w mega-pigułce, wszystkie gwiazdy masowo ogłaszają oficjalnie na Facebooku i innych socjalach, że nie zjawią się na koncercie w Opolu, bo TVP jest oddany wiadomej partii. Zakazali Kayah wstępu na koncert za to, że popiera Czarny Protest kobiet czy jakoś tak.

---

Z innej beczki. Dla fanów samuraja:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.05.2017 o 12:41, Noobirus napisał:

 

@OnceAThief

Tak w mega-pigułce, wszystkie gwiazdy masowo ogłaszają oficjalnie na Facebooku i innych socjalach, że nie zjawią się na koncercie w Opolu, bo TVP jest oddany wiadomej partii. Zakazali Kayah wstępu na koncert za to, że popiera Czarny Protest kobiet czy jakoś tak.

 

Teraz festiwal opolski odbędzie się w innym mieście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...