Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

uppercut

Laptop nie wyświetla obrazu - prośba o pomoc

Polecane posty

Cześć,

Mam następujący problem z laptopem (model MSI MS 168B) - po włączeniu nie pojawia się obraz (jest czarny ekran), ale urządzenie generalnie działa - świecą się diody. Przede wszystkim świeci się niebieska dioda, a laptop zachowuje się jakby był w stanie hibernacji. Problem zaistniał kilka dni temu. Dopiero po kilkunastu próbach udało się normalnie włączyć sprzet i wejść na pulpit (co dowodzi, że matryca działa - wcześniej myślałem, że chodzi właśnie o matrycę). Wczoraj sytuacja się powtórzyła. Po włączeniu komputera świecą się diody, ale nie ma żadnego obrazu. Od wczoraj nie udało się wejść na pulpit... czy ktoś ma jakiś pomysł co może powodować takie problemy? Nadmienię, że komputer nie jest nowy, gwarancja już dawno wygasła. Poniżej zamieszczam zdjęcia świeciących się diod.

Będę wdzięczny za pomoc i wszelkie sugestie...

lapek2jpg_eaesqpw.jpg

lapek1jpg_eaesqpe.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że jakieś połączenie na lini grafika - wyświetlacz siada. Czasem może zaskoczyć tak jak pisałeś, ale generalnie stawiałbym na uszkodzenie. Podłącz laptopa do zewnętrznego wyświetlacza. Jeśli tam będzie obraz to moja teoria się potwierdzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...