Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

koval321

Najdziwniejsze gry w historii

Polecane posty

KILLSWITCH

Mam spore wątpliwosci czy ta gra istniała. Miala ona jakoby kasowac sie po jej przejsciu oraz byc nie do skopiowania. Szczegolnie ta druga czesc jest interesujaca, jako ze bylo by to jedyne na swiecie istniejace zabazpieczenie przeciw piratom i to juz w roku 1989

Moglo by to byc autentycznym powodem checi jej kupienia za milion dolarow. Dla sluzb specjalnych wywiadu itp miala by ona wartosc co najmniej stu milionow. Tzn nie sama gra ale to zabezpieczenie i zdolnosc samokasowania. Podobno w roku 2005 zostala kupiona na ebay za $733,000 przez Yamamoto Ryuichi z Tokyo. Ten podobno zamiast nakrecic jej gameplay zamiescil na YouTube jedynie minutowa scene płaczu. Przy czym serwis YouTube zostal stworzony w lutym 2005, Niektorzy twierdza ze te daty sie nie zgadzaja i jest to fikcja. faktycznie na youtube jest taki uzytkownik ale nie ma on tego filmu, jest tam jakas melodyjka zamieszczona w 2011 z komentarzem: Where Killswitch??

Sprawa ta byla drazona przez retro gracza, ktory komentowal mozliwosc jej istniania (gameplay przez uzytkownika ghast 1989) Karvina Corporation odpisala mu zeby nie drazyc tematu, jakby nie przyznajac sie do gry i byc moze brzmialo to lekko jak grozba? Czy wogole to ta firma mu odpisala olbo ktos sie podszyl? Podobno to co zamiescil ghast bylo modyfikacja innej gry i rekonstrukcja opowiadan o niej a nie autentyczna gra.

https://www.youtube....hast1989/videos

http://youtu.be/7M3PcRvnROQ

NUMBER STATIONS W FALLOUT 3

Wg opowiesci w grze ma sie pojawiac (po spelnieniu okreslonych warunkow) zakodowana audycja radiowa podajaca informacje na temat zdarzen z rzeczywistosci, rozne przepowiednie oraz teksty bez znaczenia, taki Easter Egg mozna by powiedziec. Podobno temat byl dyskutowany na Fallout wiki, wszyscy uzytkownicy ktorzy sie wypowiadali zostali zbanowani a temat skasowany. Jako ze nikt nie wie jakie to sa warunki do spelnienia i w sumie nikt tego nie odkryl, pozostaje to legenda, fikcja opowiesc z dreszczykiem (creepypasta urban legend)

Jako ze kiedys modyfikowalem gre Fallout 2 wiem ze nie wszystko co jest w kodzie i plikach jest ukazane w grze. Sa tam cale ukryte lokacje, w kodzie sa fragmenty dotyczace skakania czy skrypty dotyczace koniecznosci jedzenia. Sa tam ukryte ilustracje itp masa plikow nie widocznych podczas gry, choc przywracanych do niej jak np modyfikacja MIB88 Megamod (wspolpracowalem przy jego tworzeniu)

No i wlasnie to utwierdza mnie w przekonaniu ze legenda moze byc prawda. Jesto mozliwe ze istnieje Fallout 3 taki wczesny zasmiecony w ktorym sa ukryte te rzeczy. Mysle ze ci ludzie opowiadali o projekcie czy realnej modyfikacji przywracajace do gry taka radiostacje. Nie modyfikowalem F3 i nie wiem jakie ciekawostki sa w plikach, ale w kazdym badz razie jak dla mnie ta opowiesc moze byc prawdziwa. Zeby zbadac czy ta stacja istnieje w grze wystarczylo by eksplorowac plik voices.bsa (raczej nie dotrze sie do tego podczas gry bo to na pewno jest nie aktywne)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...