Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sayaninssj

Rozwiązany: FIFA 14 FUT- zmiana pytania kontrolnego

Polecane posty

WItam, mam otóż taki problem:

od jakiegoś czasu mieszkam w Anglii, będąc jeszcze w Polsce zakupilem sobie FIFE 14, ostatnio chcialem ją uruchomić w moim obecnym miejscu zamieszkania, gra chodzi ładnie, wszystko jest spoko do momentu gdy chcę włączyć FUTa. Gra chce abym podał odpowiedz na pytanie kontrolne, więc wpisuję odpowiedź i nic. I tu moje pytanie czy jest jakiś sposób aby zresetować to pytnie żeby go nie było? Konto mam już parę lat i mogę nie pamiętać dokładnie odpowiedzi ale wpisuje wszystkie adresy pod jakimi mieszkałem i nic( pytanie: MIejsce zamieszkanie gdy znalazłeś 1 pracę?). Na stronie EA szukałem pomocy ale tam jest tylko numer telefonu a wiadomo że rozmowa telefoniczna z Anglii do Polski nie jest tania. Pytanie awaryjne też mi nie pomaga bo jak głupi nastawiłem na pytanie ,,wiedzmin,, ;C Parę razy zablokowałem juz grę i siostra w Polsce musiała ją odblokowywać ( wystarczało samo włączenie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolei:

1. Wejdź na stronę internetową FUT.

2. Kiedy będziesz miał podać odpowiedź na pytanie pomocnicze kliknij Zapomniałeś odpowiedzi?

3. Poproś siostrę, by zalogowała się na komputerze w Polsce.

4. Po uruchomieniu gry zostanie poproszona o podanie nowego zestawu pytania i odpowiedzi.

Ustalcie sobie co to będzie i sprawa powinna być załatwiona. Bez pomocy siostry się nie obejdzie, chyba, że za pośrednictwem supportu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...