Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marcin241996

Risen 3 - bug uniemożliwiający przejście gry

Polecane posty

Witam chciałbym spytać was o radę. Od premiery grałem w risena 3 dotarłem do rozdziału 3, no i niestety udałem się do Margoloth wyroczni na wyspie kila. Mimo iż ją pokonałem nie mogę z nią porozmawiać pająki cały czas się pojawiają (pająki cmentarne) a boss wyrzuca jaja z których wykluwają się mniejsze pająki i atakujć swoją matkę xd na wiele sposobów już próbowałem. Niestety nie posiadam zapisów gry przed walką z nią, autozapisy się nadpisały. confused_prosty.gif Wiecie może co muszę zrobić jakieś lekarstwo na tego buga? W ostateczności mógłby mi ktoś podesłać save do 3 rozdziału magiem byłbym bardzo wdzięczny :< Bo na razie mam 40h gry w plecy. Bardzo proszę o szybką odpowiedz, z góry dziękuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. Mam problem z Risen 3 w wersji na PS4. Po bitwie morskiej z Sebastianem i filmiku kończącym ten etap gry, zamiast wczytywać się, pojawia mi się główna postać na wodzie i mogę tylko poruszyć kamerą do góry i w dół. Nie ma żadnych inny obiektów. Tylko główna postać i woda. Poza tym, nic poza wspomnianą kamerą nie reaguje. Uniemożliwia mi to dalszą grę. Da sie coś z tym zrobić? Z góry dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na problem z margoloth jedynym rozwiązaniem jest wczytanie save'a przed walką, wtedy normalnie można z nią pogadać :P Też miałem ten problem przy pierwszym przechodzeniu. Save powinieneś znaleźć łatwo w necie bo to częsty problem z margo, a mi niestety wszystkie zapisy przepadły razem ze starym pc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...