Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agend

tablet z lte, około 10 cali, wysoka rozdzielczość(jak retina)

Polecane posty

witam - szukam czegoś co nadawałoby się do czytania książek (chodzi mi o pdf'y więc czytniki odpadają - poza tym już mam) więc ekran ala retina i wielkość około 10 cali. Do tego chcę żeby dało się korzystać z internetu bez przycięć więc być dosyć wydajny.

Co moge znaleźć w przyzwoitej cenie?

do tej pory znalazłem takie tablety:

- Asus MeMO Pad ME302KL 16GB LTE

- SONY XPERIA Z SGP321

jakieś inne propozycje? nie musi być nowy, zależy mi na dobrej cenie więc może wiecie co z używanych tabletów warto kupić w tej chwili?

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może iPad 4?

Retina jest, obsługa LTE również. Działa płynnie, bez przycięć. Dodatkowo sam format ekranu (4:3) jest bardziej zbliżony do formatu .pdfów niż konkurencyjne 16:9.

Szczerze mówiąc, ostatnimi czasy również poszukiwałem tabletu do podobnych zastosowań. Zdecydowałem się w końcu na Asusa T100 dlatego, że może spełniać się jako moje jedyne przenośne urządzenie.

Przerzucenie zdjęć z pendrive'a na dysk? Proszę bardzo. Podpięcie się pod telewizor za pomocą HDMI i odtworzenie filmu w HD? Jak najbardziej. Przeczytanie jakiegoś pdfa? Czemu nie?

Fakt faktem, rozdzielczość jego ekranu (1366x768) nie umywa się do Retiny, ale nie można mieć wszystkiego.

Tobie może również nie podpasować to, że brakuje w nim modemu LTE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...