Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pawcio334

Rozwiązany: Nowy komputer nie widzi monitora

Polecane posty

Odebrałem wczoraj z morele.net nowy komputer. Dopiero dziś miałem okazję go uruchomić i od razu pojawił się problem. Po wciśnięciu włącznika wiatraki zaczynają pracować, więc działa, ale obraz nie dociera do monitora. Nie jest to na pewno wina monitora, bo podpinałem go do laptopa i działa normalnie, do nowego kompa podłączyłem inny monitor, ale z takim samym rezultatem, to samo się dzieje, gdy podłączam go do tv. Systemu na komputerze nie ma, bo sam chciałem go postawić, ale kompletnie nic nie mogę zrobić jeśli nie widzę obrazu... Jakieś sugestie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na płycie głównej zintegrowana jest wyłączona, ale i tak próbowałem. Do grafiki tylko przez display, bo adapter do wejścia DVI-D dopiero zamówiłem., a HDMI gdzieś mi zginęło.. Miałem okazję rozmawiać ze sprzedawcą w EURO, który miał taki sam problem i okazało się u niego, że na grafice wejścia inne niż DVI są zablokowane domyślnie i trzeba je odblokować w ustawieniach. Tak więc teraz czekam na przejściówkę i jeśli to nie pomoże to pewnie czeka mnie reklamacja.

Chyba że ktoś ma jakiś pomysł, ale na forach nie znalazłem za wiele :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...