Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nestlee

Piszczenie w komputerze.

Polecane posty

Witam. Kilka dni temu kupiłem zasilacz i do tego kartę graficzną. Podczas pracy wydaje dźwięk który przypomina świerszcza... Wiem, to dziwne ale nie wiem o co tu chodzi. Rozkręcałem komputer i skręcałem dwa razy. Przeczyszczałem go sprężarką i nadal nic. Piszczy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej cewki. Usterka czysto kosmetyczna, poza hałasem na nic to nie wpływa. Cewki w każdym zasilaczu wibrują (jest to związane z ich zasadą działania), w jednych modelach z tym sobie poradzili lepiej w innych gorzej, a i często to zależy jak dobry egzemplarz się dostanie.

O ile Ci to nie przeszkadza to nie musisz z tym nic robić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktura jest wystawiona na 18. Zasilacz chyba dostałem w ubiegły wtorek. Czyli do czwartku mam czas na wysłanie. Ale nie wiem jak to jest. Czy jak zasilacz do nich nie dojdzie w 2 dni to przepada? Czy muszę jakieś podanie pisać najpierw? Napisałem do nich maila ale odpiszą za rok jak to zwykle bywa. Sklep to Salurion.pl

Co ciekawe, zasilacz zaczyna piszczeć jaką minutę po wejściu do pulpitu i odpaleniu aplikacji. Najpierw są to pojedyńcze piknięcia potem pika jak szalony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...