Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Qbuś

Pierwsza sesja na Sesji - patrzcie i podziwajcie!

Polecane posty

nie wkleje ale nadziubdziam dziub dziub dziub dziub dziub dziub dziub dziub dziub dziub dziub dziub dziub ..........

Jest to zapis pierwszej sesji epregie prowadzonej na forum CDA, w dramacie występóją: Tlatla (jako MG) Pan_Feanor (jako MG) i gracze Słoma212 Qubuś Cardinal JHMN.......

Miłej zabawy ^_^

ZACZYNAMY!!!!!!!!!!!!!

Otóż sytuacja wydląda nie ciekawie. Ostatnie wypadki w naszym pięknym państwie nie były dla was pomyślne. Wasze krytyczne uwagi pod adresem (kiepsko z reszta) panującego króla spotkały się z niezrozumieniem służb specjalnych. Tak czy siak zoataliscie sesłani na prowincję.

Po długiej drodze wozem, wraz z eskortą docieracie do wioski, która stała się waszym przymusowym domem...

_________________

Pan_Feanor

Elf

Ze zdziwieniem stwierdzaćie że w wiosce nie ma żadnych kobiet.......

Znajduje się tam tawerna i pare sklepikoof

Czekam na deklaracje:

_________________

Qbuś

Człowiek

-

Piwa, piwa, piwa dajcie - Podnosi się śpiew woja - Idziem do Tawerny

_________________

__________

Cardinal

Człowiek

Pytam się pierwszego lepszego przechidnia dlaczego brak u nich płci żeńskiej

_________________

tlatla

Człowiek

słoma212

Krasnolud

ide do kibelka

_________________

tlatla

Człowiek

Rozglądasz się za przechodniami. Tuż obok was przejezdza chłop, na wozie. Zapyutany o sytuacje, skarzy się:

- Eeee tam, panie u nas to kobit od dawna nima. Tak to sie, pancku porobilo, ze se babki musiły wyjechoć. Pojechoły do innej wsi, ciuchy szyc. Bo u nas to wioska rolna. Tak chce Włodarz. Nie powiem, ze to uciązliwe, ale w końcu mieszkamy w srodku jego ziemii. I tak mamy tu lepiej niz inni.....

_________________

Cardinal

Człowiek

Pytam się kim jest ten Włodarz?

_________________

Pan_Feanor

Elf

A pozatym Włodaż dziewek niegy nie lubił (tu znacząco mruga okiem)

Słyszałem że poszukuje jakiś krwawników do jakiejś brudnej roboty... wy możecie się nadać....... <strzelił z bacika i odjehał HEJ!>

_________________

JHMN

Krasnolud

Kolejne pytanie: jaka jest mianowicie sytuacja tych "innych"?

_________________

Qbuś

Człowiek

Dołączył: 24 Cze 2003

Posty: 250

Skąd: Madagaskar, kraj lemurów

Wysłany: Pią 25 Lip, 2003 21:42 Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Jedźmy do Włodarza, ziomkowie - rzekł Vlade - koguś się rąbnie a i parę złociszy może wpadnie

_________________

__________

Pan_Feanor

Elf

Hmm <chłop odjechał już)

jednak waszej rozmowie przysłuchiwał się mały chłopiec i mówi.

W 2 wiosce mają przerąbane jak sikorki w zimie....... co chwila napadają ich te zielone potwory a także terroryzuje ich ogr..... <mały wyciąga rękę po miedziaka>

_________________

Cardinal

Człowiek

-

Dobrze prawisz waszmości, ruszajmy tam. Brzdęk zawsze sięprzyda.

_________________

tlatla

Człowiek

Tym razem zaczepiasz nie chłopa. Z nadzieją, na uzyskanie pewniejszych informacji zwracasz sie do dobrze ubranego, nieżle wygladajacego mezczyzny. Facet wyglada na dozorce, badz straznika. Juz z daleka widac, za gardzi wiesniakami. Zza pasa zwisa mu biczyk. Ponadto ma miecz. Ubrany jest w skórzany płaszcz. Zaskoczony odpowiada, na twoje pytanie:

-Co? Czego tu szukasz? A, to ty gnido. Mało nam tu kłopotów, jeszcze zbrodniarzy nam tu przysłali. Natychmiat zgłoś się do punktu przyjęć zesłańcow. pani mać, nie pytaj mnie o nic. Marsz!!!!! I nie odrywać chłoów od pracy, bo dostaniesz w [beeep], gnido!

No czego tak stoisz?

_________________

Cardinal

Człowiek

Skoro tak chcą... Udajmy się tam.

Do bajlifa: Człowieku, nie myśl sobie, że możesz do nas gadać jak do chłopów. Uważaj na język.

_________________

JHMN

Krasnolud

Idziemy i pytamy, o co chodzi z zielonymi potworami.

_________________

Pan_Feanor

Elf

<Cardinal zbiera sairczystego kopa od strażnika>

U Włodarza..... <drzwi otwiera wam siwy dziadek w osobliwym skurzanym wdzianku>

Witajcie podóżnicy...... <tu spogląda na JHMN > mam do was sprawę.......

Goblińskie hordy potrzebują nowych ubrań wiec w zamian za zostawienie naszych domostw w spokoju kobiety muszą szyć dla nich ubrania w sąsiedniej wiosce... ale tu jest 2 problem... Teraz nasi chłopi bez kobiet gożej pracują......

_________________

słoma212

Krasnolud

Więc pogonić ich batem - odpowiada Hammer - nic tak nie pomaga jak porządna ręka

_________________

JHMN

Krasnolud

Mamy zająć miejsce kobiet czy zabić gobliny?

_________________

Qbuś

Człowiek

Bez chędożenia wydajność chłopów drastycznie spada - filozoficznie odparł Tepes - A z chłopami chędożyć nie mam się zamiaru. Na pohybel goblinom.

_________________

__________

Cardinal

Człowiek

<Cardi kładzie ręce na obydwu pochwach mieczy>

I ile za to dostaniemy?

_________________

Pan_Feanor

Elf

Włodarz patrzy na JHMN " Ty przyjdziesz do mnie wieczorem, omówimy szczegóły".

Reszcie z was wynajełem na noc pokoje w karczmie ....... mżecie odejść a niech wasz kolega stawi się wieczorem..........

_________________

Qbuś

Człowiek

Hehe - podśmiwa się Vlade - sprawdzi czy się na kobitke nadaje, hehe.

_________________

JHMN

Krasnolud

Dziękujemy. Na pewno się zjawię.

_________________

Cardinal

Człowiek

-

W takim razie ja i hammerfall wracamy do karczmy

_________________

Qbuś

Człowiek

Kierunke karczma, cel piwo. Perła Mocna raz proszę.

_________________

JHMN

Krasnolud

Idę z wami. Kolesia okłamałem- nigdzie wieczorem nie idę

_________________

tlatla

Człowiek

D

Karczma jest taka jak być powinna. W środku uderza was miły zapach jajecznicy, piwa i wymiocin co po niektórych klientów. Za ladą uwija się suchy karczmarz z długim nosem. Gdy tylko was ujrzał wrzeszczy i zaprasza do lady. Widac nie ma duzo klientow skoro tak sie zachowuje

_________________

Cardinal

Człowiek

Zamawiam piwo i trochę "ich żarcia." Mówię, że za nas będzie płącił włodarz.

_________________

Zrobiłbym wszystko, żeby nic nie musieć robić!

Powrót do góry

Qbuś

Człowiek

Karczmarzy! Wytocz najlepszą beczułkę browaru jaką masz!

_________________

Pan_Feanor

Elf

Wasze zamówienia przynosi kelnerka o imponujących :niebiekich oczach"

wy pijecie i bawicie sie całkiem dobrze.... ani się obejżeliście nadszedł wieczór..... wszyscy porozchodzili się do swoich pokoi a JHMN musie gdzieś iść.....

_________________

JHMN

Krasnolud

No to idę.

_________________

P

Qbuś

Człowiek

Idź, chopie, idź. Włodarz nie powinien Ci krzywdy zrobić. Hehe. MOze będziesz się wręcz dobrze bawił. Hehe

_________________

tlatla

Człowiek

jako JHMN:

udaje się do wlodarza. Napotkanemu straznikowi mowie, ze mam interes do szefa. Wpuszcza mnie, usmiechajac sie głupkowato. W hallu jest jakos pusto. O co tutaj chodzi? Gdzie jest służba? A co robi ten facet w kalesonach i z odkrytym torsem?

_________________

Cardinal

Człowiek

Jeżeli to możliwe, to próbuję cichaczem udać się za JHMN na dziedzinę łodarza. Może uda się usłyszeć coś ciekawego.

_________________

JHMN

Krasnolud

Musze to muszę.

_________________

JHMN

Krasnolud

To czat wali mi kompa. Niestety - brak kontaktu z każdym z osobna.

_________________

Pan_Feanor

Elf

Włodaż przywitał serdzecznie JHMN, usiedli przys stole na którym są pikne potrawy i wytrawne winko.. włodaż pociga winka........

Więc mój drogi sprawa wygląda tak...... ( tu żut kostką 14 hjmmm blisko było)...........ale się nie udało.... Środek nasenny zawatry w napoju uśpił cię......zaraz po tym jak dowiedziałeś się o co chodzi......

NAgle ranek... budzisz się NAGO w wielkim łożu z baldahimem w posiadłości Włodaża...... niewiesz czemu ale czujesz cię "brudny"

_________________

Qbuś

Człowiek

Ja z kolei po śledzę cardiego. W ręce mam śledzia. Musze uwazac.

_________________

Cardinal

Człowiek

Dowiedziałem się czegoś szczególnego?

_________________

JHMN

Krasnolud

Gdzie mój miecz?

_________________

Cardinal

Człowiek

Co się JHMN dowiedział od Włodarza zanim *ekhm*...?

_________________

Pan_Feanor

Elf

Miecz twój leży złożony na ubraniu n afotelu obok

Przez urwaniem filmu dowiedziałes się że Włodarz kce abyście Usiekli OGra- przywudce goblinoof terroryzujących wioske....... a nagroda was nie ominie (jedank co było nagrodą już nie pamiętasz....)

_________________

Qbuś

Człowiek

A gdzie mój śledź? Co się ze mną działo?

_________________

tlatla

Człowiek

Nie zrazeni wyczynami swego pracodfawcy. udajecie sie do niego po kolejne instrukcje. Nie wiedziec czemu, facet caly czas usmiecha sie do JHMN. Daje wam mape na której zaznaczono wioske, jaskinie potworow, wioske kobitek i las. Obiecuje 100 zlota za wykonanie zadania

_________________

JHMN

Krasnolud

D

No to wracam do przyjaciół. A po wykonaniu zadania zabije włodzrza, jego matkę, ojca, ciotkę, wujka, brata, siostrę i psa. I spalę mu doom i zabije służbę.

_________________

Qbuś

Człowiek

I wszystkich na literę W. Śledziem. Gdzie teraz towarzysze?

_________________

Cardinal

Człowiek

Takiego drania jak ogr raczej nie znajdziemy w lesie ani w żadnej z wiosek. Proponuję udać się do groty potworów.

_________________

JHMN

Krasnolud

Zabijać orki i gobliny.

_________________

tlatla

Człowiek

TAk, droga do jaskin nie byla dluga ani meczaca. Jedynym waszym przeciwnikiem był upał i stado komarów. cóż. Po kilku godzinach docieracie do jaskiń. Przed skałami porozrzucano kości. Wszędzie walają się śmiecie. Wieje wiatr. Jest cicho. NAwet ptaki przestały śpiewać....

_________________

JHMN

Krasnolud

Przeszukuję okolice w celu wykrycia jakichkolwiek form żywych.

_________________

Cardinal

Człowiek

<Luzuje katany w pochwach i sprawdza łuk>

_________________

Qbuś

Człowiek

Kładzie rękę na głowni miecza i szykuje sie do wejścia: Bronie w dłoń!

_________________

Pan_Feanor

Elf

Przeszukując jaskinie natknąłeś się na Wielkiego ogra, siedzącego w ZAmyślonej ?! pozie najwyrażniej siedzi i duma........ cio robicie ?

_________________

Cardinal

Człowiek

Podchodzę cicho do niego, trzymając w jedenj z dłoni miecz. Szturcham go lekko, gotów odciąć mu rękę albo nogę gdyby sięgnął po broń

_________________

JHMN

Krasnolud

Czy boli go głowa?

_________________

Qbuś

Człowiek

Rzucam w niego wyzywającym śledziem - A masz - krzyczę.

_________________

__________

tlatla

Człowiek

- Cio? Po cio wam ten mieć? Agruś chce sie pobawić? Mozie w oblywanie glow kurczakom? Hej! Nie szturchaj mnie bo CDie walne dobra!? NIe tak być nie mozie. Albo odpowiecie na moją siupel ziagadke albo waz zjem. Wybielać gnojki!

_________________

Cardinal

Człowiek

Może być ciekawie. Ja jestem za zagadką i przeciwko śledziowi.

_________________

JHMN

Krasnolud

Zagadka.

_________________

Qbuś

Człowiek

Sepleni się, jak Muniek - szepczę - znaczy debil. Lejemy chama.

_________________

Pan_Feanor

Elf

I winć tak niech jeden z wy odpowiedizęc na moja zagadka.......

Nie być ona tródna nai łatwa........

Oto być ona jest.... Jaki jest byś sens życia ???

_________________

Cardinal

Człowiek

Czekaj - jak zginie nie powie nam gdzie ukrył zrabowane ciuchy

_________________

Qbuś

Człowiek

D

Chcieliście to macie mości panowie. Zagadka w sam raz dla Was. Śledź

albo llama.

_________________

Cardinal

Człowiek

Nie ma sensu - można żyć pięćdziesiąt lat a potem umrzeć od przeterminowanego musu łososiowego i zgrai goniących cię roznegliżówanych dzierlatek.

_________________

Qbuś

Człowiek

Zwłaszcza w Azerbejdżanie. Z łosiem.

_________________

Pan_Feanor

Elf

<ogr rozdziawił paszczę !> JAk to byc możliwe ! ty być znac Odpowiedź na zagadkę na ktooą nikt nie znał odpowiedzi ! <tu wskazuje kości.....>

JEszcze jedna ! zagadka !

_________________

JHMN

Krasnolud

No dobra - dawaj tu ją.

_________________

Cardinal

Człowiek

Chyba nie mamy na to czasu. Jestem za przywaleniem, albo niech ktoś inny odpowiada.

_________________

Pan_Feanor

Elf

Dobzie wienc drugie pytanie być..... Co ja mieć w kieszeni ! <patrzy wzrokiem sokoła po wypiciu żubroofki>

_________________

Cardinal

Człowiek

Ale mamy TRZY szanse, dobra?

_________________

JHMN

Krasnolud

Rękę!

_________________

Qbuś

Człowiek

Kuniec z tym pitoleniem - rzecze Vlade. I ku ździwieniu ogółu wyciąga zza pazychy Holy Nad GRenade i wsadza ogrowi z roździawioną paszczę po policzenieu do trzech. NIe czterech, nie dwóch i nie pięciu. Trzech.

_________________

Cardinal

Człowiek

Chwila, on ma tam pierścień.

<<<ZAra jakiej kieszeni? To on jest ubrany? Gdzie opisy krajobrazu? Phuck >>>

_________________

Pan_Feanor

Elf

Traf kciał że niemasz świętego granatu ręcznego z Antiohi

ale możesz się o niego pomodlić

macie 2 szansę !

_________________

tlatla

Człowiek

Dobla, dobla. Mówcie, bo waś źjem. No i kto tu ziondzi, cio? Mówcie cieniaśy! Licie do 5! Raź, tzi, ćtery, dwa...

_________________

Cardinal

Człowiek

No nieee, teraz ogr przesadził. Do broni, kamraci!

_________________

Qbuś

Człowiek

Olaboga. KToś się nie bał i .... ukradł. Jak tylko znajdę to... arghhh.

_________________

JHMN

Krasnolud

Nic.

_________________

Pan_Feanor

Elf

Ośtatiom siansie macie.........

_________________

Cardinal

Człowiek

Mówiłem, on ma tam PIERŚCIEŃ <ssskarpppppp;)>

_________________

Qbuś

Człowiek

Urrraaa... Hajże na paskude - wyciąha miecz z pochwy i leci na worga drać sieja opętany. Musi pomścić zaginionrgo śledzia.

_________________

__________

JHMN

Krasnolud

Czas!

_________________

tlatla

Człowiek

No i cio pziegraliscie. Mozie i znalisie siupel ekśtla ziagadke, ale jesteście slepi. Chiii, chiii, chiiii. Ja nie mam kiesieni. A telaz was zjem.....

Wolicie być z panierką czy bez?

_________________

JHMN

Krasnolud

Zaprawde powiadam ci: nie zjesz nas.

_________________

qbuś

Człowiek

Już my Cię przypanierujemy. Ty chomiczysynu

_________________

__________

Cardinal

Człowiek

Dołączył: 04 Lip 2003

Posty: 465

Skąd: Jaworzno

Wysłany: Pią 25 Lip, 2003 23:01 Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

<Wyciąga dwie katany>

I tak mnie ta kupa mięcha znudziła. Czas na rzeźnię.

_________________

JHMN

Krasnolud

Modlę się o Święty Granat Ręczny z Antiochii. A tak poza tym to rzeźnia.

_________________

Pan_Feanor

Elf

Quba atakuje ogra...i pódło ! teraz ogr Qube pudło........

Quba ogra.pudło...... ogr qube trafił za 8 u biedny kuba osoowa się na ziemie w konwulsjach (gdyż jak wieść niesie dostał w przyrodzenie)

JHMN atkuje ogra pudło..... ogra go ....trafił.... za 11 u biedny JHMN ...... ma guza na głowie jak jajko stracił przytomnośc........

teraz cardinal na ogra ... buuuuu pudło i pudłooo (ogra zamyślony czemu tak pudłujecie okrootnie...) ogr na cardinala trafil .... za 10... <tu cardinal ma dość i zchodzi ze sceny.......) Quma skożystał z okazji i pochylonemu ogrowi "zaaplikował śledzia doodbytniczo " ogra zdziwił się zupełnie i przyjol cio quby.. za 9 ...... i jakoś się tym nie przejoł.... i . oddał.. za 8.... qba wyszedł przez owór w zaśwaitach......

_________________

Qbuś

Człowiek

Mordownie, rzeźnia, ino śmiertelnie powolna.

_________________

Cardinal

Człowiek

Będziemy go straszyć z zaświatów

_________________

tlatla

Człowiek

Cóż panowie. Stara sie rzuca. Wracam za 3 tygodnie. Zaklepcie mi miejsce. POzdrawiam i rzegnam. Miło mi sie grało. Mam nadzieję , że wam też. Cześć. Walczcie o sesje!

Cardinal

Człowiek

Cholera, następnym razem biorę maga z Entangle

_________________

Z

JHMN

Krasnolud

Biurę jednego w jedną rękę, a drugiego w drugą i zaczynam kręcić mlynka.

_________________

Cardinal

Człowiek

To chyba koniec. Koteria rozbita przez ogra bez kieszeni, nie wymodliliśmy świętego granatu z antiochii a Włodarz nie będzie miał drugiej randki... Echh, wymordował nas Feanor nie ma co

_________________

Z

Qbuś

Człowiek

Znaczym ubit. Zbyt mała nasza kompania na tak poteżnego stwora. Należy zebrać większość i spróbować raz jeszcze razem innym.

_________________

Cardinal

Człowiek

Proponuję zrobić topic "najgorsze momenty sesji" i umieścić tam całą dziesiejszą grę

_________________

Pan_Feanor

Elf

Anioły w zaśwaitach podziwiają twoją zręcznośc(JHMN)..... i dziwią się czemu taki dzielny wojak zginą z ręki ogra..... Intelektualisty

MAcie szczeście Ogr ni zjadł waszych zwłok.. tylko brzydko się zabawaił z ledwo żywym Cardinalem aż do zamęczył naśmierć...... POczym wyżucił was z jaskini..... (pech kciał że znalazła wasze zewłoki Nimfomanka...... NImfomanka nekromantka ^_^)

_________________

JHMN

Krasnolud

Cześć tlatla. Było świetnie.

Następnym razem - 3 graczy, ale już podpakowanych.

_________________

Cardinal

Człowiek

Już nie mogę się doczekać. W następnej sesji ja będę MG Feanor graczem. Odegram sikę jak nic. Feanora zamknie się na 2 tygodnie w gospodzie festiwalowej "Gayzer" (wrrrrr)-dop Fea ;)

_________________

Qbuś

Człowiek

To nie jest niestety taki zły pomysł W każdym bądź razie ja znikam. Ahoj towarzysze

_________________

Pan_Feanor

Elf

przymnie tak szybko nie zginiecie jestem zbyt okrootny hehehhehehe

_________________

JHMN

Krasnolud

Czyli dalej zabawa na całego! Grajmy dalej Feanor!

_________________

Cardinal

Człowiek

prawdziwych ludzi poznaje się po tym jak konczą, a nie jak zaczynają, więc so long cowboys

_________________

Pan_Feanor

Elf

D

Wiec Nekro-Nimfo manka niewiele myśląc załadowała was na swój woozek z mięchem i zawiozła do ....... znanej wam wioski ...

TAm odprawiła praktyki (dość obsceniczne i antymoralne zresztą) i żyjecie, zmęczona pracą (dającą jej kuoe frajdy) poszła spac.... Jaeszcze tylko krasnolud jest w jakotakiej formie.... co robisz ???

_________________

JHMN

Krasnolud

Cześć. I niech nikt nie waży się kasować tego tematu! W kontynuacji Feanor będzie pewnie tą nimfomanką i przyłączy się do drużyny w zamian za... sami wiecie co.

_________________

JHMN

Krasnolud

Biorę towarzyszy na plecy i wymykam się cicho - w końcu jestem pół elfem. (a jednak był pół_elfem :P)

_________________

Pan_Feanor

Elf

no przejżąłeś mnie chłopie heheheh (joke) ok NAra skończymy to za jakiś czas......

Jutro piszcie odpowiedzi...... a ja bedę walił znowu opisy cały dzień

PAPA całuski 102 ^_^

_________________

JHMN

Krasnolud

Lepiej się jakoś zgrac w czasie, bo będzie bałagan.

_________________

CDN............ napewno nastąpi już ja się o to postaram :D

Pan_Feanor

Pan_Feanor@poczta.onet.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tlatla

Ech.. Pamiętam jak to z Qubusiem i JHMN wymyślaliśmy no i jeszcze kilka osób było... A potem wyjechalem do Anglii na 3 tygodnie i mnie z listy adminó usunęliście chłopaki...

No, a jak wróciłem to mi sie już nei chciało o nic prosic a ni nic...

A teraz jestem znowu po roku...

WQitam wszystkich, pozdrawaim ponownie! :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech.. Pamiętam jak to z Qubusiem i JHMN wymyślaliśmy no i jeszcze kilka osób było... A potem wyjechalem do Anglii na 3 tygodnie i mnie z listy adminó usunęliście chłopaki...

Hehe... W sumie to sam bym chciał być adminem 8) A tak serio to nie marudź :D Po pierwsze - nie my skreślaliśmy, a Qn'ik dokonał wyboru. Po drugie to trzeba było, bo ktoś kasował nam topici i trzeba było zawężyć grono podejrzanych. Ta sesja też jest tylko dzięki temu, że gdzieś u Feo się zachowała :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...