Skocz do zawartości

GTA IV


wies.niak

Polecane posty

Kurczę :/ A ja dawno w to nie grałem. Pamiętam jak zatrzymałem się na misji gdzie jechało się do opuszczonego budynku, wybijało się kilkunastu gangsterów, zabierało się torbę z pieniędzmi i zaraz miałeś oddziały specjalne i policję na karku. I pomimo kilkukrotnych próbach ucieczki przed policją, nie udało mi się ich zgubić. Może lada moment wrócę, bo chciałbym spróbować grę w dodatki...

To nie torba z pieniędzmi tylko z heroiną jeśli dobrze pamiętam. A jak nie umiesz uciec policji w tej misji to naprawdę cienki jesteś :P Ja zazwyczaj walczę z policją na 4 gwiazdki i nie ma problemu im uciec jeśli chcę :)

W tej misji masz tam przy budynku zaraz pikapa i nim uciekaj, ewentualnie jak oddalisz się od policji na wystarczającą odległość, to zmień sobie pojazd na jakiś szybszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

hmmm

gdybyś grał tylko od misji do misji to ~4/5h w jednym dodatku.

ale masz np w tbogt nowe samochody , heli z granatnikiem , spadochron , walki na ringu , wyscigi ( skok ze spadochronu , lodka na koncu samochod z nitro :P ) , drug wars ( polega to na tym ze masz bodajze 50 misji , spotykasz sie z dwoma ziomkami i musisz albo ukrasc towar podczas tranzakcji miedzy dwoma gangami , ukrasc jadacy samochod , lub ukrasc stojacy samochod )

w tlad masz gang wars tez chyba 50 misji ( podjezdzaja do ciebie 3 motory z 6 osobami z twojego gangu i jedziecie rozwalic jakis inny gang ) sporo motorow (chopper'ów i "ścigaczy" ) sa tez wyscigi na motorach

warto wspomniec , ze w misjach jest duzo znanych juz nam osob z IV , ale tez i nowe swietne postacie

ot taki yusuf -

no i oczywiscie bronie ( uzi , granatnik , lkm , p90 , 9mm automatyczny pistolet , sticky bomb , shotgun z amunicja zapalajaca ,nowa snajperka)

jest jeszcze troche rzeczy , ktorymi mozna sie pobawic

dostep jest do calego miasta od samego poczatku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uruchamiasz jeden tytuł pt. Episodes from LC. Z poziomu gry wybierasz Lostów lub Balladę.

Widzę również, że masz wątpliwości co do nabycia dodatków, nie zwlekaj. Tym razem świetna optymalizacja(na moim 9800gt chodzi na full, max. rozdzielczość), dwie zupełnie różne i niebanalne historie z charakterystycznymi postaciami, i tona gameplayu.

Jednym słowem - GTA 4, ze wszystkimi swoimi wadami i zaletami :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uruchamiasz jeden tytuł pt. Episodes from LC. Z poziomu gry wybierasz Lostów lub Balladę.

Widzę również, że masz wątpliwości co do nabycia dodatków, nie zwlekaj. Tym razem świetna optymalizacja(na moim 9800gt chodzi na full, max. rozdzielczość), dwie zupełnie różne i niebanalne historie z charakterystycznymi postaciami, i tona gameplayu.

Jednym słowem - GTA 4, ze wszystkimi swoimi wadami i zaletami :)

+ jeszcze oczywiście multiplayer z dodatkowymi pojazdami z EFLC :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Przechodzę drugi raz GTA IV na PC (a trzeci raz w ogóle, bo w okolicach 2009r miałem okazję zagrać w ten świetny tytuł na PS3) i ani trochę mi się nie nudzi. Jasne, za pierwszym razem poszedłem na przebój rozliczając się tylko z misji głównego wątku fabularnego, ale teraz... jest inaczej. Może nawet pokuszę się o ustrzelenie wszystkich latających szczurów oraz unikatowych skoków na 100% (bo już dostawy Jacoba oraz bryczki dla Bruciego są). Była dyskusja kogo rozwalało się w ciągu fabuły - obecnie zrobiłem tak:

oszczędziłem Ivana, załatwiłem Cherise (eks Dwayna jakby ktoś nie pamiętał

- fajna potem rozmowa jest),

Clarenca wiadomo (ten z misji Francisa), rozwaliłem Playboya X (fajniejsza misja, plus jego chata, plus znajomość z Forgem i jego ziomalami do wsparcia), potem - jak zwykle - rozwalę oficera McReary

, bo koleś zdecydowanie mi nie podszedł. Za pierwszym razem

wybrałem

Deal, ale fakt, że ginie Roman, Kate nie chce już z Niko gadać i nawet epicka akcja końcowa mi tego nie rekompensuje to lepsze jest Revenge

:-] Aha, urządzanie rozróby przy dźwiękach własnej muzy z "Independence FM" rządzi - wystarczy wpakować skróty plików muzycznych i odpalić 'Complete scan' w opcjach audio. Wracam do gry :=)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PLaYer1:

W Broker na Firefly Projects jest taki plac zabaw, gdzie są te huśtawki. To tylko jedno z miejsc ich występowania, ale zarazem najbardziej popularne. Jak nadal będziesz miał problemy ze znalezieniem huśtawek - napisz, posłużę mapką. ;)

@MarYanOooo:

Ja zawsze aktualizuję przez GfWL kiedy tylko wyjdzie nowy patch. U mnie działa to bezproblemowo i choć pobieranie większych łatek zajmuje sporo czasu, warto. Niektóre poprawki są po prostu świetne. Mi np. na najwyższych ustawieniach gra często skakała, a po ostatnim patchu, choć gram na nieco niższych ustawieniach, gra wygląda bardzo dobrze i chodzi płynnie.

Nowy patch rzeczywiście miał usuwać logowanie do Rockstar Games Social Club, ale nie wiem, jak to ma wyglądać, bo teraz przed uruchomieniem wyskakuje mi wkurzające okienko, które pyta, czy chcę się zalogować, czy może w trybie offline, czy w ogóle. Tak czy inaczej - dobrze jest instalować łatki regularnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pojawia Ci się taki błąd, to znaczy, że FileCheckFix z Twojego folderu z grą nie odpowiada aktualizacji, tzn. masz zmodyfikowane pliki gry. Jak nie masz haków, to pewnie jest to spolszczenie. Nie wiem, czy ono zmienia FileCheckFix, bo go nie używałem, ale to całkiem możliwe. Możesz znaleźć gdzieś w necie właściwe FileCheckFix i parę innych plików, ale... Kto by się z tym bawił mając oryginalną kopię gry do reinstalki? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na wakacje będę miał nowy komputer ,więc będę mógł zagrać wreszcie w GTA4 bez ścin i zwieszek.Wtedy też ocenię tę grę na nowo, bo jak gram na obecnym to raczej ciężko mi się bawić grą. Wymagania sprzętowe tej gry są chore!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymagania sprzętowe tej gry są chore!

Nie dramatyzuj. Za czasów kiedy wyszedł pierwszy Far Cry ludzie pisali tak samo. A dzisiaj masa ludzi ma kompy, które z łatwością dźwigałyby pięć takich Far Cry'ów. Tak samo będzie z GTA 4. Zresztą już tak jest.

Swoją drogą - mam kompa podobnego do twojego (masz napisane w sygnaturce) i nie narzekam na płynność gry. WIęc o co ci chodzi? Nie masz co robic i przylazles narzekac na gre? Odpusc sobie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odinstalujesz spolszczenie to na 99% będzie działać.

A jeśli to nic nie da to tylko reinstalka pozostaje.

P.S

Potem lepiej nie instaluj bo może znowu nie działać.

To było przez spolszczenie. Po prostu nie jest dostosowane do najnowszej wersji gry.

Jak grać w multi od GTA IV skoro nie ma GfWL w Polsce?

Tak jak piszą powyżej, musisz przy zakładaniu konta zmienić kraj pochodzenia. A jeśli nie będziesz mógł (co się zdarzyło w moim przypadku) to przed założeniem konta będziesz musiał zmienić wyświetlany język w Firefoxie (jeżeli używasz) na język np. angielski. Mi pomogło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...