Skocz do zawartości

GTA IV


wies.niak

Polecane posty

  • Odpowiedzi 3,2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Ja już dostałem świeżutkie dodatki dzisiaj zainstalowałem zacząłem grać w "The Lost and Damned" jestem dopiero na początku, przeszedłem pierwsze trzy misje i trzy wyścigi i bardzo mi się spodobało do tego stopnia, że pozostałe gry poszły w odstawkę. Super gang na motorach dość ciekawy pomysł, ciekawi mnie jak się spisze "The Ballad of Gay Tony" mam nadzieję, że sprawdzi się równie dobrze. Po GTA 4 przydało mi się odświeżenie jakim niewątpliwie jest pakiet "The Liberty City stories".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Altair1404

Liberty City Stories to GTA wydane na PS2 i działające na silniku poprzedniej generacji. A The Lost and Damned i Ballad of Gay Tony to Episodies from Liberty City. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak oglądam Wasze wpisy, to aż ślinka cieknie. Ja też niebawem będę miał swoje dodatki, z tym, że zamówiłem je na empiku. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że do dziś ich nie ma w sklepie. Po raz pierwszy się z czymś takim spotkałem. Jak dotąd wszystko było na czas. A tu taka wpadka przy takiej grze. PORAŻKA!

Mam nadzieję, że moja kopia dotrze jak najszybciej (choć trochę powątpiewam), ale myślę, że zabawa będzie przednia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nic nie drgnęło w mojej sprawie, a na stronie Empiku pojawiły się niezbyt pochlebne komentarze. Piszący nie zostawili suchej nitki na odpowiedzialnych z to zamieszanie. Ja także miałem nadzieję, że dostanę swój egzemplarz w piątek, ale Empik sprawił nam przykrą niespodziankę. Szkoda, bo mi zdarzyło się to po raz pierwszy. Myślę, że ja również porzucę Empik na rzecz gram.pl, albo Cenegi. Jedyne, co mi pozostaje to czekać na moją grę, która mam nadzieję winna być już w poniedziałek.

Jeśli będziecie mieli jakieś wieści, napiszcie o tym w tym temacie forum.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi jak sprawa stoi z patch'ami do EFLC ?

są już jakieś ?

jeśli tak czy poprawiają coś ?

jeśli nie wiadomo kiedy wyjdą ?

widać sporą poprawę w kwestii optymalizacji , ale jeszcze daleko tej grze do ideału

co do samej rozgrywki jak narazie grałem tylko w bogt i powiem , że gra jest świetna

dobrze , że nie ma tak jak w IV i innych częściach powolnego rozwijania akcji bo ile można ?

tu jesteśmy rzuceni na głęboką wodę odrazu - 3 wyspy odblokowane , bronie ( dostępne w "sklepach" ) też

same misje to pościgi , latanie heli etc. od samego początku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek odpaliłem The Lost and Damned na PS3. Ciekawa sprawa, podstawkę przeszedłem na PC i o ile framerate był tam znacznie gorszy (jednordzeniowy procesor...) o tyle sama gra wyglądała trochę ładniej. Normalnie nie widziałbym w tym niczego dziwnego, ale grając na PC miałem niezbyt wysoką rozdzielczość, a większość ustawień była na "low" i "medium". A i tak wyglądało to ciut lepiej - TLaD są jacyś tacy mocno rozmazani (podstawka też tak wyglądała na PS3?). Druga kwestia jest taka, że w pomieszczeniach i w nocy jest tak ciemno, że ciężko jest grać. Na PC (podstawka) nie miałem takich problemów.

Ale po za tym - co klasa to klasa. GTA to jakość sama w sobie, a nowego bohatera polubiłem z miejsca. Kawał twardego gnojka :) Fabuła nie zawodzi - często zazębia się z przygodami Niko (już na początku gry gang mija go na ulicy - typowy dla serii smaczek :) i generalnie jest po prostu ciekawa.

Misje też są fajne - dość rozbudowane i raczej trudne (chociaż mi na razie główną trudość sprawia mi "klawiszologia" - trochę inna niż ta z odsłon serii wydanych na PS2 ;).

Generalnie - dla fanów serii MUST HAVE.

Liberty City Stories to GTA wydane na PS2 i działające na silniku poprzedniej generacji

Gwoli ścisłości stworzone i wydane na PSP, wersja na PS2 to tylko późniejsza konwersja...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po za tym - co klasa to klasa. GTA to jakość sama w sobie, a nowego bohatera polubiłem z miejsca. Kawał twardego gnojka :) Fabuła nie zawodzi - często zazębia się z przygodami Niko

Johnny? Już po trzeciej misji wdarł się przebojem do panteonu moich ulubionych bohaterów gier komputerowych. Historia często się zazębia z tą z podstawki. Raz tylko gdy Elizabeta określiła Niko jako " Balkan motherf***" to jakoś tak dziwnie się poczułem :huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem wielkim fanem całej serii, ale 4 jest najlepsza najlepsza grafika i fizyka ze wszystkich poprzednich wersji. Normalnie gra wszechczasów. Teraz zkładam kasę na dwa dodatki które ukazały się na PC chyba są równie dobre co podstawowa wersja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie ujrzałem napis TBoGT Complete...

szkoda, że tak szybko skończył się główny wątek

tekstu "Things got a bit crazy and i somehow lost? my pants" chyba nigdy nie zapomnę xD

ogólnie sporo humoru jest w tbogt , wątpie żeby to samo było w LaD

cóż , niedługo przejdę LaD to opiszę swoje przeżycia ;)

z tego co widać to podobne jest do serialu Sons of Anarchy ( który jest świetny )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja długo oczekiwana kopia dotrze do mnie już jutro, więc weekend będzie nasz!!!

Widzę, że są już gracze, którzy zakończyli już główne wątki. Wierzę, że nie będzie to 6 godzinne spotkanie, bez jakiegoś przesadnego nafaszerowania akcją.

Pogram, zobaczę, ocenię. W tej chwili wzmaga się moje zniecierpliwienie.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahh... Musze po marudzić, bo niestety chłopcy z Rockstar tym razem się nie postarali (mówiąc tu o patchu) W moim przypadku wydajność gry mocno spadła, jakieś 10fps'ów.

A teraz co do dodatków to samo miód muszę przyznać, tylko gdyby nie ten nowy patch, to było by świetnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, nie wiem czy się z tym spotkaliście, ale podczas instalacji moich dodatków ukazał się błąd crc. Pokazał się on podczas kopiowania plików z 1 płyty przez instalator. Ta sytuacja jest dla mnie co najmniej dziwna, gdyż jak dotąd nie spotkałem się z czymś takim.

Proszę o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę :/ A ja dawno w to nie grałem. Pamiętam jak zatrzymałem się na misji gdzie jechało się do opuszczonego budynku, wybijało się kilkunastu gangsterów, zabierało się torbę z pieniędzmi i zaraz miałeś oddziały specjalne i policję na karku. I pomimo kilkukrotnych próbach ucieczki przed policją, nie udało mi się ich zgubić. Może lada moment wrócę, bo chciałbym spróbować grę w dodatki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje epizody dostałem dopiero w piątek, więc całkiem niedawno. Najpierw odpaliłem sobie Tle Lost and Dammed. Gra jest klimatyczna, a misje to prawdziwe mistrzostwo. Po trzech godzinach gry w statystykach widnieje już 50%. Pomimo tego, że gra może wydać się krótka, nie będzie to czas stracony. Rockstar poszło utartym szlakiem. I dobrze, bo podstawka stała się niemal grą wszech czasów.

Nie ma co się więcej rozpisywać. Polecam tę grę każdemu wiernemu fanowi sandboxów. To staroszkolna gra, która przyciągnie nowych graczy. Szczerze polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...