Skocz do zawartości

GTA IV


wies.niak

Polecane posty

Witam , mam mały problem , kupiłem wczoraj Gta 4 , i musiałem zainstalować service pack 3 , i wyskakuje mi błąd podczas instalacji błąd wewnetrzy instalacja nie ukonczona , wiem ze to nie ten dział troche ale prosze o pomoc , i mam nadzieje ze rozumiecie mnie jak chce sobie pograc w Gta :)

Zainstaluj od nowa windowsa, wgraj wszystko co potrzeba(Sterowniki, programy itp) i potem service packa 3 do windowsa i powinno być ok

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Osobiście przeszedłem fabułę w 36 godzin (słabo) :P

I mam 90,55% gry, dążę do 100% , grę polecam, bo tryb multi jest interesujący, pomimo problemów z grą, bo takowe istnieją (chociaż się z nimi nie borykałem , ale wiele osób owszem... :/ )

A więc troszkę o grze, Wymagania Kosmiczne , a sama gra to ,,Rosyjska ruletka" , czemu ,,Rosyjska ruletka" > Jednym na dobrych kompach chodzi GTA IV gorzej niż tym na lepszych, i ciągle są udoskonalan sterowniki.

Gra zawiera aż 3 patche , każdy coś wnosi i polepsza wydajność gry, chociaż nie u wszystkich... :P

O tej grze można byłoby wiele pisać, ale nie mam czasu więc się streszczę, Ogółem GTA IV mówi o Swobodzie (Liberty) , Wolności (Freedom) i Kontaktach między ludzkich (interpersonal contacts < czy jakoś tak :P ) , trzeba je utrzymywać w jak najwyższych wskaźnikach procentowych , aby ukończyć 100% gry, a dodatkowo dochodzą ,,Archivementy" [osiągnięcia]Których zdobycie wydaje się pozornie łatwe, aby ukończyć 100% GTA IV trzeba się nieźle namęczyć :P i sam jak wspominałem dążę do tego.

Oki już kończę ten nudny testament, ale jak pisałem prędzej, można by tu wiele jeszcze napisać :)

PoZdRo

P.S

Sądzę że Rockstar Games powinno jeszcze dopracować grę, bo pod wieloma względami jest ona słaba (chodzi o optymalność i wydajność gry) . Szczerze prezentuje się ona lepiej na konsolach niż na PC :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie od samego początku(jak nie było jeszcze patchów i specjalnych sterów do grafiki) gra chodziła bez zarzutów. Tylko musiałem grać w rozdzielczości 1024x768. Obecnie mam zainstalowane wszystkie 3 patche i specjalne sterowniki do grafiki pod GTA IV i nie mam zastrzeżeń(teraz mogę grać w rozdziałce 1280x1024) Tylko jak koledzy piszą przydała by sie optymalizacja i można było by powiedzieć że było by wyśmienicie prawie na każdym nawet przeciętnym kompie. Ale optymalizacja jest niemożliwa ponieważ trzeba było by od nowa napisać kod... A żeby tak się stało trzeba było by od nowa stworzyć od podstaw GTA IV. Więc teraz tylko nadzieja w tym że Rockstarowi uda się wyłapać i poprawić jak najwięcej błędów które da się naprawić w nadchodzących, kolejnych patchach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie to decyduje że się opłaca, tylko duża suma jaką przeznaczył microsoft rockstarowi, aby te dwa DLC były exclusivami xboxa360. Wszędzie są jakieś spekulacje że wszystkie DLC trafią także na PS3 i PC tylko z poślizgiem, więc nie ma co się załamywać, tylko cierpliwie czekać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to jeszcze nie wiadomo. Na razie jest utrzymywane, że to dodatek wyłącznie dla posiadaczy x-klocków, ale podstawka również nie miała się ukazać na PC... i co? I jednak wyszła na blaszaki. Tak samo z pierwszym DLC. Miał być tylko na xboxy, a pojawiają się już plotki i jego wydaniu na PS3. Myślę, że te dodatki z czasem pojawią się na PC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

98,33 %. Tyle posiadam i nie wiem już co robić. Wygląda na to, że nie poszedłem na jakieś "activity" z jednym z trzech kumpli albo nie znalazłem jakiegoś random guya. Szukałem wszędzie posiłkując się jutubem i mapami. Mam już dość gta na dłuuugo, ale spróbuje jeszcze pochodzić z kumplami na show i do strip clubów. Nie daruje, jeszcze w żadnej części nie byłem tak blisko ^^.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm GTA IV, dziwna to gra. Koncepcja niby wciąż pociągająca... aczkolwiek czuć od niej zgniliznę. Część niby nowatorska... a uproszczona w porównaniu do poprzednich (brak kupowania budynków, misji taxi/straży pożarnej, ambulansu ; brak czołgu, roweru). Niby nextgenowa aczkolwiek grafika nie zachwyca (średnie tekstury, przestarzały sandbox, momentami nadmiar blura i HDR). Próbuje być realistyczna i pozostać arcade-owa zarazem - model jazdy beznadziejny (ni to realizm ni to arcade), fizyka czy rozwiązania typu wylatywanie przez przednią szybę (a gdzie pasy w samochodzie...) nietrafione lub źle pomyślane. Poziom trudności żenująco niski (Policja jest totalnie głupia! ; Podczas misji czułem się jak terminator). Gwoździem do trumny jest optymalizacja @ PC.

Twórcy najwyraźniej nie mieli pomysłów na rozwój swojej świetnej koncepcji która apogeum osiągnęła przy Vice City. Gra nadal jest miodna aczkolwiek to już nie to samo. Jest pewna grywalnościowa iskra na początku ale ogień z niej się nie rozpala. Najbardziej w oczy gryzie niezdecydowanie twórców co do konwencji. Skupili się na "casualowym-hardcore-realiźmie" zatracając miodność płynącą z poprzednich części. Widać skupienie na ogóle nie szczególe które drażni bo ogół konwencji był już dawno dopracowany, szczegółów tym razem zdecydowanie zabrakło.

Jak dla mnie 6/10 - największy zawód roku!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby nextgenowa aczkolwiek grafika nie zachwyca (średnie tekstury, przestarzały sandbox, momentami nadmiar blura i HDR)

Że niby co ?! czy my w tą samą grę graliśmy ??

Próbuje być realistyczna i pozostać arcade-owa zarazem - model jazdy beznadziejny

W sam raz do dobrej zabawy :happy:

nietrafione lub źle pomyślane.

Wymień jakiś sensowny , który się nie udał [ prosiłbym o coś dużego a nie o pierdółkę ]

Poziom trudności żenująco niski (Policja jest totalnie głupia! ; Podczas misji czułem się jak terminator).

chyba na 2 gwiazdkach ...

Twórcy najwyraźniej nie mieli pomysłów na rozwój swojej świetnej koncepcji

...Na fabułę ?? Nie no pewnie Nico to taka denna postać z lipną przeszłością i durnymi przygodami ...

przestarzały sandbox

w takim razie jak ma wyglądać gta , która od korzeni jest sandnoxem ??

...optymalizacja @ PC.

Tu i tylko tu masz rację , ponieważ twórcy zwalili sprawę .

I tak przy okazji mógłby mi ktoś pomóc :

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...