Skocz do zawartości

GTA IV


wies.niak

Polecane posty

Wie ktoś czy

1. W multi będzie też chat tekstowy bo coś mi się z mikrofonem pop. (niby certyfikat skype a nigdy nie działa jak trza użyć)

2. Jakie będą ceny w MediaMałkt i Saturnie (około oczywiście)

W Saturnie póki co mówili o cenie rynkowej czyli 159zł ale prawdopodobnie w dzień premiery cena zejdzie do 129zł.

W Media Markt na 100% mają ceny takie same na na ultimie.pl więc też będzie za 129zł.

Zdziwiłem się nawet, że w empiku będą mieli za 129zł bo przyzwyczaiłem się do wysokiego poziomu cen w tym sklepie. Zazwyczaj tam sprzedają towar w cenach rynkowych.

W media pytalem sie ostatnio goscia ma byc cos koło 130 zl a moze taniej.

A ja mam inne pytanie : Czy jest sens kupowania GTA 4 ?? W GTA 4 oprócz wciągającej i ciekawej fabuły czekałem na Multi, rzecz niespotykaną w zadnym GTA a ostatnio przeczytalem ze z multi mogoą być jakieś problemy. Nie wiem czy jest sens kupic GTA teraz czy poczekać na to az stanieje do 70-80 zł ??

Cóż to jest kwestia punktu widzenia.

Nie mogę Ci na to pytanie dokładnie odpowiedzieć bo ja w GTA gram od pierwszej części i tak na prawdę ten tryb multi mi wisi. Będzie można pograć - fajnie, nie będzie można - trudno. Ja GTAIV kupię głównie ze względu na to, że jestem fanem serii więc brak trybu multiplayer w poprzednich częściach mi nie przeszkadzał i w tej gdyby się okazało, że byłyby problemy to też by raczej nie przeszkadzał. GTAIV to przecież nie tylko multi a wyśmienita gra gwarantująca dużo zabawy nawet po ukończeniu wątku fabularnego.

Jeżeli jednak na GTAIV oczekujesz tylko ze względu na multi i razi Ciebie cena to możesz poczekać ale gwarantuję Ci, że wtedy będziesz bardzo długo czekać bo zobacz sobie ile czasu upłynęło zanim San Andreas tak staniało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3,2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

WIELKIM fanem GTA nie jestem ale zawsze gralo mi sie baaardzo przyjemnie. Każde miało w sobie to COŚ co przyciągało mnie do monitora na wiele godzin. Na multi w GTA nie czekam szczególnie ale wydawanie przez Cenege produktu bez legalnego dostępu do multi to sprzedawanie wybrakowanego produktu !! A poza wątkiem fabularnym multi byłoby ciekawym urozmaiceniem. Ale chyba jednak poczekam, poczytam pare recenzji po patrze na opinie uzytkowników i wtedy jeżeli gra będzie dobra to kupię :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mi się nie chce wierzyć jak patrzę na tą cenę. Coś tu nie gra.

W Empiku w pre-orderze GTA IV kosztuje 129 zł. A Empik jest drogi - więc 115 to nie jest cena z kosmosu.

Cena nie z kosmosu, ale znajdź taniej ? Poza tym gadałem na gg i odbieram w środę, pisali, że mają wersje z Polski i Anglii i starali się aby mieć dobrą cenę, w sensie tanio :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam SP3 i nie mam żadnych problemów. I tak uruchomię GTAIV na Viście.

Co do sklepów internetowych to myślałem też dzisiaj czy by jeszcze nie spróbować zamówić z ultimy ale uznałem, że nie ma to sensu kiedy bym musiał płacić jeszcze dodatkowo za przesyłkę co wyszłoby drożej niż bym kupił w Saturnie, Empiku czy Media lub by wyszła równowartość ceny. Poza tym jeden dzień w tą czy tą stronę mi nie robi. I tak jeśli jak podaje ultima przesyłki byłyby wysyłane jutro to do graczy by dotarły prawdopodobnie w dzień premiery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Saturnie póki co mówili o cenie rynkowej czyli 159zł ale prawdopodobnie w dzień premiery cena zejdzie do 129zł.

W Media Markt na 100% mają ceny takie same na na ultimie.pl więc też będzie za 129zł.

Zdziwiłem się nawet, że w empiku będą mieli za 129zł bo przyzwyczaiłem się do wysokiego poziomu cen w tym sklepie. Zazwyczaj tam sprzedają towar w cenach rynkowych.

Właśnie przeglądałem gazetki i w Krakowie w Saturnie cena wynosi 149 złociszy a w MM 129 :huh: Chyba poczekam, aż spadnie do 99. O ile to nastąpi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, nie pograsz! (wg. oficjalnych wymagań)

BTW. Ludzie ,co to za problem pobrać i zainstalować tego SP3? Nie spala wam dysku ani nie zabija wam psa!

Z innej beczki...

Przeglądałem stronkę Empik.com i przy cenie 129 zł widnieje data 2 grudnia.

Jutro mam przerwę 1,5h między zajęciami więc udam się na śledztwo (off course ze 129 złociszami ;])

Co do przygotowań to polecam już na spokojnie rejestrację w systemie Rockstar Social Club która jest niezbędna do rozgrywki sieciowej.

LINK do Know How

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wielokrotnie było to tu pisane. W oficjalnych wymaganiach widnieje XP SP3, więc raczej nie obędzie się bez instalacji tych poprawek. Zresztą co to za kłopot... Ja już lecę z 2 miesięce na SP3 i nie było jeszcze żadnych problemów. Co więcej nie przypominam sobie żadnej zwiechy o_O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam (w domu) dostępu do sieci - czy będę mógł legalnie pograc w GTA IV - czy tez po zakupie oryginału, trzeba jeszcze będzie ściągnąć pirata? Orientujecie się?

Za pomysł z piratem ustne ostrzeżenie. Nie wiem co to miało być, bo jeśli prowokacja to kiepska.

Co do zabezpieczeń i rejestracji GTA IV->http://www.cdaction.pl/news/5334/0.-mateusz(stefan)

To miało być zwykłe pytanie od gościa, który chce kupić oryginał, ale nie ma neta w domu i boi sie, że kasa pójdzie w błoto bo nie będzie w stanie aktywować gry. Jeśli to zabrzmiało jak prowokacja - szczerze wszystkich przepraszam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam (w domu) dostępu do sieci - czy będę mógł legalnie pograc w GTA IV - czy tez po zakupie oryginału, trzeba jeszcze będzie ściągnąć pirata? Orientujecie się?

Za pomysł z piratem ustne ostrzeżenie. Nie wiem co to miało być, bo jeśli prowokacja to kiepska.

Co do zabezpieczeń i rejestracji GTA IV->http://www.cdaction.pl/news/5334/0.-mateusz(stefan)

;) Przecież się zapytał czy jak KUPI to może ściągać sobie z neta "kopie bezpieczeństwa" pewnie że może. Nawet Cracka może walić tylko niech KUPI i ma paragonik za nią ;)

Ale nie z P2P musisz z rapidshara bo jak użyjesz P2P to wtedy łamiesz prawo wysyłając kawałki plików gry komuś. Chodź nie zawsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Regulamin zabrania nieładnego wyrażania się ;) ]!

Wczoraj złożyłem zamówienie na gram.pl, mając nadzieję, że "GTA IV" zostanie wysłane dzisiaj, lecz niestety "[zamówienie] zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne" <_<

Anuluję i pójdę do empiku - bez stresu, że nie dojdzie na czas :P

Ciekawostka - na gram.pl cena "GTA IV" "podskoczyła" nagle do 140 złotych ;)

Przecież się zapytał czy jak KUPI to może ściągać sobie z neta "kopie bezpieczeństwa" pewnie że może. Nawet Cracka może walić tylko niech KUPI i ma paragonik za nią ;)

Kopie bezpieczeństwa to może sobie zrobić z własnej gry - wielokrotnie przywoływany przykład z samochodem: zakup jednego nie upoważnia Cię do kradzieży drugiego ;)

EOT

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam wybierzesz inny kraj i nic się może nie stanie strasznego :P Rockstar nie zbankrutuję (że co? :P) bo to nie piractwo.

Z tym, że mogą spokojnie takie konta banować. Wybierając inny kraj łamiesz jakieś tam prawo. :/ Jak dla mnie to zbyt podejrzane - wydawać 150 zł za grę, by móc się legalnie cieszyć jej połową (single).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem ostatnio. Mi tam brak multi nie przeszkadzał i jakby coś miało być nie tak to przeszkadzać nie będzie.

Btw. Instalka w toku :rolleyes:

Btw.2. Jak odpaliłem autorun to się przestraszyłem bo patrzę jakieś 2 przyciski i napisy po chińsku ale potem setup już na szczęście normalny :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...