Skocz do zawartości

Polecane posty

LARRY:No nie wiem. Grałem w K&L:DM w co-op na padzie i moge powiedzieć jedno: masakra! Wogóle nie da sie przycelowac. Po 5 minutach wróciłem do klawiatury i gryzonia.

Wymagania:

Napewno nie będą duże. Jednak X360 jest TYLKO średnim pecetem w zgrabnej obudowie.

GTA odpale na 100% na moim kompie.

Data premiery i cena:

Listopad...hmm...dobrze że nie styczeń/luty, bo i takie 'njusy' były.

Panowie z R* powinni dostosować cene do rynku PC. Dawać 250 zeta za gierke na PC to zdeydowanie za dużo. Ja osobiście zgodze się na cene w okolicach 100-150 zł.

Edytowano przez Nico
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mówie, że kwestia przyzwyczajenbia... ja na początku też miałem takie problemy a teraz gra mi sie praktycznie tak dobrze jak na myszce...... poza tym można podłączyć klawiaturę i myszkę pod xboxa 360 jakby NIEKTÓRZY nie wiedzieli......

I to mi sie podoba w konsolach my się martwimy tylko datą premiery a Wy jeszcze wymaganiami i innymi pierdołami.... :D

I proszę nie mieć do mnie pretensji za te słowa bo PC-ta też mam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to mówie, że kwestia przyzwyczajenbia... ja na początku też miałem takie problemy a teraz gra mi sie praktycznie tak dobrze jak na myszce...... poza tym można podłączyć klawiaturę i myszkę pod xboxa 360 jakby NIEKTÓRZY nie wiedzieli......

I to mi sie podoba w konsolach my się martwimy tylko datą premiery a Wy jeszcze wymaganiami i innymi pierdołami.... :D

I proszę nie mieć do mnie pretensji za te słowa bo PC-ta też mam ;)

Nie no spoko larry ale wiesz po co gadacie ze wy juz ja przesliscie i podreslacie to jakbyscie nie wiem co zrobili, ale zgadzam sie z innymi poniewaz gta IV moze by lepsza niz na konsolach zobaczycie:) Apropos tez konsole ale nie lubie jak ktos sie wywyzsza mowiac ze przeszedl gre predzej i mu to wszystko zwisa jak jesli chodzi o blaszaka i tak brnie temat w nieskonczonosc. O konsolach to inny temat na forum a my cieszymy sie ze wkoncu bedzie!!! I to jest najwazniejsze a nie kto ja pierwszy przeszedł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos "pogrywania" z konsolowcami - do zobaczenia na multiplayerze GTA IV (pad vs klawiatura & myszka) tongue.gif

My mamy auto-namierzanie i możemy tylko ruszać celownikiem po celu żeby poszła bania, więc w GTA to wy byście raczej mieli problem. Odnoszę takie lekkie wrażenie, ogłoszenie premiery GTA IV na PC poprzewracało trochę PeCetowcą w głowie. My im mówi, że mamy gdzieś to czy GTA wyjdzie na konsole czy nie, a oni się uwzięli, że niby się chwalimy, zazdrościmy czy coś.

Edytowano przez zoldator
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajmy sobie już spokój. Wy już dostaliście GTA, my wkrótce dostaniemy. A jeśli chodzi o zazdrosc, to pecetowcy zazdroszczą konsolowcom, bo to bądź co bądź konsole są "domyślną" platformą,a piece schodza trochę na dalszy plan. Także skupmy się lepiej na normalnej dyskusji, a nie odwiecznej wojnie "PC vs konsole".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wam to zwisa to mówię wam nara na tym topicu! :P

Odnośnie pada - bardzo fajny kontroler - łatwy, wygodny i prosty. W sam raz do trzymania i siedzenia na sofie. Tu się zgodzę. Tyle ,że na litość boską jeśli chcesz być precyzyjnym to nie stworzono jeszcze na świecie niczego lepszego poza myszką i klawą! Sam fakt ,że dla konsoli wymyślono auto-celowanie wskazuje na przyczynę powstania.

Myślę ,że byłoby ciekawie w pojedynku kontra konsolowiec z auto-celowaniem kontra pececiarz.

No i ,co z tego ,że to "Games for Windows" skoro masa tytułów teraz wychodzi w takim opakowaniu np. Crysis , a nie wymagają Visty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, "games for Windows" to już dosc stara akcja Microsoftu (wprowadzona sporo przed pojawieniem sie Visty), wiec nie wiem, dlaczego tak wiele osób kojarzy ją z nowa windą....

A Ty, Gilmourze, nie musisz sie z nami żegnac, przyda się nam trzeźwe oko "z zewnątrz", tzn ze świata konsol :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zkeerd Boooże, jaki Ty jesteś wrażliwy, ktoś zażartował i wystarczyło. Spokojnie to tylko platformy do gier, co takiego uczynił Ci Microsoft i Sony?

@minister Po Twoim zbiorze faktów na temat konsol coraz bardziej utrwalam się w przekonaniu, że na oczy widziałeś konsolę tylko w empiku.

Ktoś wcześniej pisał, że nie umiał celować padem i po pięciu minutach go rzucił. Noo, przecież wszyscy konsolowcy zmasterowali pada po 4 i 30 sekundach ;).

Dobra to na tyle, się napinacie strasznie, to tylko gra. Cieszcie się bo całkiem fajna, w listopadzie pogracie i już, takie to ważne na czym? :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ja przestawiałem jakiś zbiór faktów na temat konsol......? Konsoli nie mam, więc sie nie wypowiadam, natomiast pada posiadam, więc wyraziłem sie w temacie sterowania tymże kontrolerem. Zresztą nie bedę się tłumaczył, bo cała ta dyskusja o konsolach jest prowadzona (przynajmniej dla mnie) z przymrużeniem oka, dlatego też nie wiem, czemu sobie niektórzy biorą do siebie różne teksty....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zkeerd Boooże, jaki Ty jesteś wrażliwy, ktoś zażartował i wystarczyło. Spokojnie to tylko platformy do gier, co takiego uczynił Ci Microsoft i Sony?

Wiesz co, jeżeli to miał być żart, to wyszedł taki dość złośliwy i mało śmieszny... stanowczo jestem przeciwnikiem takich batalii o wyższości jakiejkolwiek platformy, tylko właśnie przez takie "żarty" się to podsyca, a jeżeli jeszcze robi się to celowo, to tu już jest z czyimś ego duży problem...

sam oczywiście odgryzłem się takim samym "żartem", i Ciebie to tak jakby uraziło :)

ok, kończmy to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wcześniej pisał, że nie umiał celować padem i po pięciu minutach go rzucił. Noo, przecież wszyscy konsolowcy zmasterowali pada po 4 i 30 sekundach ;) .

To byłem ja Krojsta. Od wielu lat używam pada ALE nie do FPS'ów itp. Gram na nim w GRID'a, PES'a, PoP , a nawet w DMC :P

IMO pad do GTA sie nie nadaje.

Ale koniec tego offtopa. Dobrze, że te GTA4 wyjdzie wkońcu na PC(trzymając SHIFT wyszła baaardzo ciekawa literówka: GTA$. Hmm ;) ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No muszę powiedzieć, że faktycznie miło się czytało następujący zbiór literek "GTA IV confirmed for PC".

Ciekawe tylko jak tam wymagania... coś czuję, że mój 2-letni sprzęt nie podoła wyzwaniu, ale jak to mówią.. pożyjemy zobaczymy. Zresztą i tak już najwyższa pora. Assassin's Creed, Crysis i inne co bardziej wymagające tytuły czekają.

Ale cooo tam.. GTA IV na PC :) JEEE :P

A pozwolę sobie na mały offtop - nie wiem jak inni ale ja do tematu o GTAIV na konsole nawet nie zaglądałem.. a tu już widzę, że przewija się sprawa super padów i w ogóle, że konsole to są najlepsze bo martwią się tylko o datę premiery, a nie o wymagania... ehh.. to się chyba nigdy nie skończy ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to mi sie podoba w konsolach my się martwimy tylko datą premiery a Wy jeszcze wymaganiami i innymi pierdołami.... :D

I to mi sie podoba w PC-tach, że nie musze wywalać najmniej 150 zł w jakąs gierkę żeby sobie sobie w coś pograć.

Dobre gierki na PC są juz po 50 zł.

Do tematu:

Nie wiem co tak piszecie "only VISTA" i inne bzdety typu "wymagania jak Kryzys"...

Czy GTA: SA kiedy wychodziła była takim Crisisem jak sam Crisis wychodził ? Nie.

Była takim wyższym średniakiem.

San Andreas przeszedłem na athlonie 1.7 GHz, 384 mb ramu, radku 9200 se i nie przeszkadzało mi to że prawie wszystko było wyłączone.

Jezeli ktoś bardzo chce zagrać w jakąś gre poświęci się i będzie grał na minimalnych detalach byle by PŁYNNIE.

Edytowano przez dark elvis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na konsole tez można kupić już dobrą grę chociażby na allegro w granicach 50 zł więc.....

a co do GTA to skok w grafice i fizyce co do san andreas jest ogromny więc gra napewno będzie miała większe wymagania niż poprzednie części... jak dla mnie vice city i san andreas miało wymagania niskie ;)

a co do grafiki to niektórzy są nawet w stanie grać na strasznym przycinaniu byle by tylko była ładniejsza..głupota... grywalnosc przede wszystkim ;)

Edytowano przez LARRY
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że wymagania bedą wieksze, to wiadomo. Ale i my mamy (w większości) lepsze kompy niż ponad 3 lata temu, więc aż tak bardzo bym się nie obawiał. Zreszta Rockstar zawsze starał się trafić do jak najwiekszej grupy graczy (także tych ze słabszym sprzętem), przez co wprawadzał ograniczenia graficzne, prowadzące do spadku wymagań, więc nie sądzę, żeby nagle zaczął wyznawać zasadę "walić wymagania, pójdzie im to dobrze, nie pójdzie - ich strata". Seria GTA jest serią że tak powiem masową, więc jesli już się na kompy ukazuje, to bedzie raczej dla naszych maszynek łaskawa :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...