Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nerf0

Fred, w którym komentarze na głównej

Polecane posty

Nie rozumim ozosieroschozi.

Proszę nie używać obraźliwych sformułowań wobec forumowiczów spod newsów. Nawet jeżeli piszą głupoty, nie można pisać, że są palantami etc.

A nawet jak sa, to tego tez nie piszemy, bo jestesmy dobrze wychowani. :P [smg]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wziął najlepsze z tych komentarzy i wrzucił do Na Luzie w następnym numerze. To by dopiero było XD

Do AR bardziej by pasowało. Komentarze Smugglera pełne jadu i wytykania błenduf...Czytałbym. biggrin_prosty.gif

Tylko ze nam teraz jakos nie do smiechu. Moze za miesiac sie bede z tego smial, ale raczej watpie.

Ta, spada wszystko na was, a to tłocznia zawiniła. Nie martw się Smuggler, na pewno wszystko naprawicie. Jak sobie pomyślę, że musicie teraz dawać poprawne kody wszystkim, którzy kupili ten numer... Nie no, szacun, że dajecie radę i sięnie poddajecie. thumbsup.gif

A tak przy okazji... Trafili wam się "cwaniacy", co to próbowali wycisnąć kody na "płyty kumpla"?

Niemal od razu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konuga

To co z tymi kodami? Mi mamusia ma dopiero gazetkę przynieść, ale nie wiem czy te kody nie działają czy są do innych gier, a jak są do innych to czy jak je aktywuję będę miał możliwość podesłania zdjęcia płyty,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze nam teraz jakos nie do smiechu. Moze za miesiac sie bede z tego smial, ale raczej watpie.

Ja mogę sobie tylko wyobrażać co wy tam teraz przeżywacie. Jestem z wami całą mocą (choć też jeszcze nie dostałem odpowiedzi na maila złodzieje wy jedne i oszusty!1!!). Wierzę jednak, że z takim tempem jakie sobie narzuciliście, szybko uda wam się rozwiązać ten kryzys. Trzymam kciuki. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konuga

To co z tymi kodami? Mi mamusia ma dopiero gazetkę przynieść, ale nie wiem czy te kody nie działają czy są do innych gier, a jak są do innych to czy jak je aktywuję będę miał możliwość podesłania zdjęcia płyty,

PONAWIAM
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Konuga A myślisz, że jutro nagle pojawią się na czasopismach prawidłowe kody? Nie? No właśnie. Redakcja będzie to musiała ogarniać dopóki będzie problem, czyli jeszcze przez jakiś czas.

@smg Tak swoją drogą nie tylko Wam się zdarzył fail. Firefall miał dzisiaj oficjalny launch i już serwery leżą. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Konuga

@Konuga A myślisz, że jutro nagle pojawią się na czasopismach prawidłowe kody? Nie? No właśnie. Redakcja będzie to musiała ogarniać dopóki będzie problem, czyli jeszcze przez jakiś czas.

@smg Tak swoją drogą nie tylko Wam się zdarzył fail. Firefall miał dzisiaj oficjalny launch i już serwery leżą. biggrin_prosty.gif

A ty wiesz, że nie to pytałem?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...