Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nerf0

Fred, w którym komentarze na głównej

Polecane posty

 
Cytuj

 

dzisiaj, 12:12   Iselor
Miałem banana na twarzy gdy o tym przeczytałem. Do dziś nie uznaje steama, uplaya itp. Wyjątek mam do GOGa bo on nie ma DRM. Steam zabił klasyczną dystrybucję dlatego niech go szlag trafi razem z uplayem i innymi originami.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorodna cebula pod newsem o PewDiePie

Cytuj

 

zazdrościć mu? To przecież tak samo jakbym zazdrościł prostytutce przyjemnej pracy i wysokich zarobków. Każdy może się sprzedać i wybić, to nie żaden problem. Jedni po prostu mają godność i nie lecą po najniższych łepkach dosłownie.

Wolę jednak Alletę ocean, mimo że zarabia szmacąc się jak pewdee

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Stillborn napisał:

grubaśny hajs

 

59 minut temu, Noobirus napisał:

Każdy może się sprzedać

Bo ja właśnie nie umiem/nie chcę się sprzedać :P Robię jutuby hobbystycznie i robię to, co JA chcę, a nie co dzieciarnia sobie wymyśla. Dlatego nie gram w CS'a, nie robię z siebie kretyna wydzierając mordę do kamerki gdy jakiś (totalnie nieprzewidywalny, OCZYWIŚCIE) jumpscare w horrorze wyskoczy na pół monitora, nie nagrywam jakichś "hamster challange" czy innych cynamonowych wygłupów... W sumie pół dnia można by tak wymieniać. Dla mnie to jest zabawa i w sumie już dawno bym to rzucił w diabły, ale jak to mawia moja żona "przecież i tak grasz w te gry, to możesz ponagrywać i parę groszy rocznie wpadnie". No i w sumie mam czasem usprawiedliwienie, że gram w grę X, bo właśnie ją nagrywam :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Abyss napisał:

https://www.cdaction.pl/news-49071/walesa-czlowiek-z-pixeli--gra-o-lechu-walesie-na-zwiastunie-wideo.html 

Cóż, wiedziałem, że ten news się tak skończy. 

@Tesu

Że ci się kurcze człowieku chce tam prowadzić dyskusje. 

Mam do wyboru to albo przegladanie liczacej 2k+ linii tabelki w excelu. Dzieki temu przynajmniej nie usupiam i trzeciej kawy pic nie musze. A jako racjonalista swiatopogladowy, relatywista, umiarkowany liberal i historyk zawsze chetnie polemizuje z ludzmi, ktorzy urodzili sie juz w wolnej Polsce, ale "precz z komunom" tak bardzo. :)

EDIT:
Zreszta gdybym omijal ten temat i sie nie udzilal, to pewnie bym nie przeczytal takich madrosci jak:

Cytuj
dzisiaj, 11:29   Arthanis
Co do "gimnazjalistów" i "koszulek" - zobacz jak to wygląda w USA. U nas się jeszcze nie zbliżyliśmy nawet do tego (prawidłowego) modelu. Jest takie powiedzenie - żeby coś zbudować, potrzebny jest fundament. Wpojona od dzieciństwa nienawiść do wrogów ojczyzny i umiłowanie symboli narodowych to właśnie taki fundament, na którym buduje się struktury o wiele bardziej złożone. Sprawna, nacjonalistyczna władza wymaga silnych podstaw, a nikt nie przerobi 90% narodu na oczytanych intelektualistów.

:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu

Podoba mi się zwłaszcza to stwierdzenie o nienawiści do wrogów ojczyzny, czyli właściwie powiedzenie, że państwo musi mieć jasno określonego wroga. 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Carl_Schmitt

Ten ziomek też tak uważał, a później to już ad hitlerum. Podobno ludzie nie znający historii są skazani na jej powtarzanie, heh.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Abyss

Dlatego w moich komentarzach tak podkreslam, ze swiat i historia nie sa czarno-biale tylko i ze wypowiadanie sie na dany temat przez powtarzanie utartych sloganow nie ma sensu, jesli nie posiada sie szerszej wiedzy o danych czasach i wydarzeniach i  nie bierze sie poprawki na panujace owczesnie realia. 

A opieranie sie na informacjach pochodzacych ze zrodel nalezacych do tylko jednej opcji swiatopogladowej czyni z niektorych dyskutantow zywy przyklad skutecznosci propagandy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...