Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

qwerty1991

Odznaki z kart steam

Polecane posty

Witam mam aktualnie w ekwipunku z 200 kart steam, moge z nich zrobic plus 10 lvl steam, bym miał juz 40 lvl z tym iz nie wiem czy warto. Rynku steam nie mam odblokowanego a nawet jakbym mial to sprzedawac 200 kart po jednej aby miec jakies pieniądze byloby nudne. Dlatego mam pytanie czy warto od tak sobie wbic ten lvl oraz jesli tak to czy juz teraz go wbijac czy lepiej poczekac na te summer cos tam gdzie z odznak wypadaja jakies karty z ktorych robi sie specjalna odznake.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty wydropione z gier to tylko połowa potrzebna do wytworzenia odznaki. Poza tym, 200 kart to wcale nie tak dużo i na 40lvl na pewno nie wystarczy. Na dwudziesty-dwudziesty piąty poziom może tak. Poziomy na Steamie nie mają właściwie żadnego znaczenia, właściwie jedyne co dają to możliwość wyróżnienia w profilu swoich ulubionych gier, zrobionych screenów i zdobytych osiągnięć. Co prawda z każdym poziomem zwiększa się szansa na zdobycie pakietu kart, który możesz sprzedać, ale włożysz dużo więcej pieniędzy w zakup kart potrzebnych do zdobycia odznaki, niż potem zarobisz, bo pakiety wypadają naprawdę rzadko.

EDIT: Chyba, że masz na myśli to, że brakuje Ci 10 poziomów do czterdziestego, to wtedy jest to możliwe. Wybacz, ale Twoja wypowiedź jest zbyt nieskładna, by dało się ją przeczytać ze zrozumieniem i bez niepewności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MrYoshi tak brakuje mi 10 poziomów do czterdziestego :D juz wszystko obliczyłem i potrzeba mi około 28 odznak do 40 :D

Mam pełne sety kart, nie tylko wydropione karty z gry ;D po prostu skoro i tak leża w Ekwipunku a nie mam rynku to tylko odznaki chyba warto z tego ,tylko załuje ze nie robiłem ich gdy były te letnie wyprzedaze boo miałbym te dodatkowe karty i fajna odznake.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz trzy opcje:

- przekazać karty mi (najlepsza opcja)

- sprzedać mi je za nic (też fajna opcja)

- powymieniać karty na gry na targowisku( http://forum.cdactio...p?showforum=305 )

Ale ta ostatnia opcja jest nudna tongue_prosty.gif

Ok, sprzedam ci wszystkie swoje odznaki karty za 50zł (czyli praktycznie za nic).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

levele i odznaki na Steamie oparte na tym jak wiele kasy dałeś Gabenowi

Technicznie rzecz biorąc można się wymieniać. Ja na swoje odznaki nie wydałem ani jednego eurogabena, wszystko poszło z dropu i z wymian jak jeszcze chciało mi się w to bawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...