Jump to content
bartek459

Rozwiązany: Laptop do gier i internetu do 3300 PLN

Recommended Posts

Witam :)

Poszukuję laptopa do gier i internetu, bez systemu bo już mam . Przekątna matrycy jaka mnie interesuje to 15,6 cala (większe odpadają). Jak w tytule, do wydania mam 3300PLN i raczej wolałbym się zmieścić w tej kwocie ale jeśli naprawdę warto będzie dopłacić stówkę czy dwie to jakiegoś ogromnego kłopotu to nie powinno sprawić. Czas pracy na baterii jest niezbyt istotny, będzie długi to dobrze, krótki trudno; waga w ogóle nie jest istotna.

Tak jak koledzy wyżej napisali, w tej cenie bez systemu trudno będzie znaleźć bardziej sensowną opcję.

No jeszcze można by na siłę coś rozawżyć np taką v5 [klik]

Albo zastanów się nad 17 calowym sprzętem. Będziesz miał o wiele wydajniejsze chłodzenie w pudełku.

Trochę taniej niż planowałeś miałbyś wtedy np. V3 [klik] W tym modelu masz, oprócz wydajnych parametrów, matrycę fullHD. A zaoszczędzone pieniądze mógłbyś np. wydać na dokupienie dysku SSD, bo w tym modelu jest wolny slot na drugi dysk.

Tylko, że MSI też ma matrycę FHD i to matową, a układ graficzny jest w nim trochę lepszy (i jest lżejszy).

Nie pisałem o MSI tylko o Acerze podanym post wyżej.

DOWN: Wybacz w takim razie;)

Edited by MasterThief

Jak zacząłem pisać poprzedniego posta - Twojego posta jeszcze nie było :)

Pociągnie, ale przy i7 byłoby więcej klatek jako, że coraz więcej gier wymaga i będzie wymagać i7 do pełnych detali.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...