Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pawi202

Rozwiązany: Kupno PS4 zza granicy

Polecane posty

WItam!

Planuję zakup PS4. Mam zamiar poczekać na święta albo wyprzedaże po Nowym Roku, gdy ceny chociaż trochę spadną. Ostatnio jednak postanowiłem rozejrzeć się na zagranicznych portalach i trochę zgłupiałem, bo nową konsolę można kupić już za 400$, czyli w przeliczeniu na nasze nieco ponad 1200zł. Myślę, że w najbliższym czasie nasze ceny nawet nie zbliżą się do zagranicznych. Chyba byłbym zdecydowany na zakup, ale mam jedną wątpliwośc. Czy jeśli kupię konsolę za granicą, to czy będzie blokada regionalna i jak wpłynie to na korzystanie z konsoli? Gdyby był ktoś zorientowany, to proszę o odpowieź. Z góry, dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest region lock DVD i Blurayów, z tym nic nie zrobisz. Regionalizacja gier zależy od wydawców, ale poza niewydawaną u nas japońszczyzną to się praktycznie nie zdarza; Reszta zależy od konta - jeśli założysz polskie konto, to w PSN będziesz miał content dla Polaków. Oczywiście można też założyć sobie drugie konto na USA i tamtejsze darmówki z niego zasysać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli gry powinny działać bez żadnego problemu, bo w azjatyckie tytuły raczej nie gram. W multi nie zamierzam grać chyba wcale, ale ciekawi mnie czy jeśli zakupię u nas grę, to czy będzie problem z kupnem na PSN DLC do niej? I czy żeby wogóle ściągnąć cokolwiek z PSN muszę wykupić abonament czy coś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...