OnceAThief

co ostatnio obejrzałem/-am

Byłem wczoraj w kinie na "Zwariować ze szczęścia"

Świetny film. Z jednej strony, bardzo fajna komedia, a z drugiej, w poważniejszych momentach niezły dramat. Nie spodziewałem się, że te dwa gatunki, można tak sprawnie połączyć ze sobą. 

I jako, że jest to film, o osobach z zakładu psychiatrycznego, nie ma zbytnio psychologicznego zacięcia, tylko są stworzone fajne, autentyczne postacie, gdzie z chęcią odkrywa się ich historię. 

Polecam 

0

Six serial całkiem dobry, ale zakończenie wymięka.

Ciekawe czy planują kontynuacje. 

0

easy rider. fajni bohaterowie, dobry hipisowski klimat, swojskie sceny palenia trawki i jeden bad trip po lsd. film posiada niestety slabe zakonczenie i jedna czy dwie sceny infantylnie ukazujaca dyskryminacje hipisow przez "normalnych obywateli". ostatecznie warto jednak go obejrzec dla samych rol petera fondy, dennisa hoppera i jacka nickolsona. 4/5

0

Byłam na Loganie, bardzo dobre. :) 

0

Trochę się nie mogłem skupić na Loganie jak sobie uświadomiłem, że Profesor X wygląda jak Paździoch, i próbowałem dopasować inne postacie

Za Wolverine mógłby być Ferdek, za Calibana cycu a za Laurę Mariolka

1

Grimsby

Film momentami strasznie głupi i obleśny (sceny ze słoniami nigdy nie zapomnę... a chciałbym), ale dawno się tak nie uśmiałem. 

0

Departures (2008)

Przejmujące widowisko, traktujące w głównej mierze o śmierci oraz swego rodzaju stopniowym godzeniu się z jej wszechobecnością i nieuchronnością . Przy tym motyw przewodni potraktowany został nienachalnie (No może poza jedną czy dwoma scenami, gdzie powiało trochę niepotrzebnym patosem), a sam morał całej historii naturalnie komponuje się z resztą filmu. Klimat dodatkowo potęguję świetna, spokojna muzyka, oparta szczególnie mocno na wiolonczeli. Generalnie naprawdę warto zobaczyć, nawet dla samych scen z rytuałem pożegnania zmarłych w wykonaniu głównego bohatera, które to sceny w jakiś pokrętny sposób są niezwykle kojące.

0

Księgowy

Film sensacyjny, choć momentami zbliżony do thrillera. Ben Affleck udowadnia, że nie tylko Liam Neeson nadaje się do tego typu ról. Postać grana przez niego:

Spoiler

mimo autyzmu zostaje księgowym. To w "normalnym" życiu - na boku jest bowiem księgowym, ale głównie przestępców.

Ogólnie całkiem solidna porcja rozrywki. :smile:

0

slumlord, calkiem fajny horror o psycholu, ktory montuje kamerki w calym domu a potem wynajmuje go mlodej parze. reszty mozna sie domyslic. 4/5

0

Za mną przedostatni sezon Zagubionych. Myślę, że mogę zacząć się rozglądać za porządnym sznurem.

0

Byłam na Loganie.
Polecam serdecznie.

4

Jodorowsky's Dune
bardzo fajny dokument, zapraszam i polecam

0

Wow, w końcu miałem okazję obejrzeć Jak zostać królem. Jestem pod wrażeniem tego wyjątkowego filmu.

0

Summoning @voda22

Obejrzałem tego Księdza o którego pytałeś. I ogólnie jestem mocno rozczarowany i zawiedziony ale to głównie moja wina bo nie doczytałem nigdzie że to film krótkometrażowy a nastawiałem się na coś normalnego. I jakby tak odjąć początek i napisy końcowe to dłużej nam zajęło przygotowanie się do oglądania niż samo oglądanie (bo byliśmy jeszcze w sklepie po przegryzkę i picie :P). Ale nawet jako krótkometrażówka to takie sobie. Fajny klimat, średnio zagrane, żadnego sensu ani przesłania. Ot reklamówka żeby nagrać coś na szybko i reklamować nazwiskiem, podobnie jak Czerwony Punkt z McGregorem. Raczej kiepsko i szkoda czasu, mimo że to jakieś 15 minut.

1

Ha! Wiedziałem, że to będzie średnia krótkometrażowa reklamówka dla tego nowego "polskiego netflixa". 

0

3 godziny temu, Abyss napisał:

polskiego netflixa

Afrykańskiego raczej :P

Polska oferta w porównaniu do światowej jest jeszcze biedniejsza niż u Netflixa.

0

Wczoraj w nocy wypatrzyłem Deadpoola w tv. Zaskakująco fajny film. Gdyby nie żenujące nieco gagi i puszczanie oka do widza, to jednak film by wiele stracił. Ot, by była kolejna superbohaterska sztampa.

0

Cześć, właśnie wróciłem z Ghost in the Shell!

Jestem bardzo zadowolony z seansu. Podoba mi się to, że film nie jest adaptacją, a jedynie bazuje na mandze. Bardzo fajnie oglądało mi się kilka elementów z mangi/anime, ale w innym wydaniu. ScarJo jako Mira wygląda niesamowicie. Ogólnie, aktorzy moim zdaniem zostali dobrani bardzo dobrze, w żaden sposób nie przeszkadzało mi to, że pozamieniano pochodzenie czy kolor skóry. Film wygląda i brzmi N-I-E-S-A-M-O-W-I-C-I-E, ścieżka dźwiękowa na pewno jest elementem do którego będę regularnie wracał. Do tego można dodać dobrą akcję, przyjemną fabułę i w rezultacie otrzymałem film, który stanowi taką mieszankę, jaką lubię. 

Co to dużo mówić - jak dla mnie - świetny film. W razie czego pytajcie o co chcecie. 

0

1 minutę temu, voda22 napisał:

W razie czego pytajcie o co chcecie.

Jakie wylosują numery w następnym totku?

1

O kurde, chyba się zapędziłem. xD

0

16 godzin temu, voda22 napisał:

Mira

kto? w sensie czy to jest kusanagi z innym imieniem, czy zupełnie inna postać?

0

Nie powiem

0

Dnia 24.03.2017 o 22:49, Germanotta napisał:

Byłam na Loganie.
Polecam serdecznie.

A ja nie polecam.

Logan to słaby film. Lepszy od Origins, na pewno lepszy od The Wolverine, ale w obu przypadkach nie jest to jakieś osiągnięcie przełomowe. Po prostu słaby film superhero.

Meh.

0

gorszy od np Avengers?
według mnie był świetny

0

Mi też się Logan bardzo podobał, chyba jeden z lepszych Foxowych superhero.

Oglądał ktoś tego Netflixowego Iron Fista? Faktycznie taki zły jak piszą w recenzjach?

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.