Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PolskaMarchewa

PlayStation 4 czy Xbox One?

Polecane posty

Witam

Mam dylemat czy lepiej zakupić PlayStation 4 czy Xbox'a One? Chciałbym żebyście pisali bardziej rozwinięte odpowiedzi (nie w stylu ,,Kup Ps4 bo lepsze'') i najlepiej byłoby gdybyście podawali zalety oraz wady obu konsol. Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co powinno decydować o zakupie konsoli to gry które na nią zostaną wydane i to te na dedykowaną konsole. Bo nie ważne co konsola ma w środku albo jak wygląda ważne jest to jakie są na nią gry. I tym powinieneś kierować się przy zakupie konsoli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz PS4 bo jest naprawdę "lepsze" :) Nie wiem czy miałeś PS3, ale 30 lipca wychodzi TLOU:R, będzie Gran Turismo, DriveClub, Order 1886, jest już inFamous SS i wiele, wiele innych. XBONE nawet nie wyszedł jeszcze w Polsce, więc wybór jest jasny. MS miał zawsze gdzieś polski rynek konsol i można powiedzieć, że wydał XBONE od niechcenia: "a niech mają, pewnie i tak nie kupią bo to te same biedaki jak Ukraina...". Sony od zawsze szanowało nasz rynek. Ma pełno sklepów w Polsce, dobry kontakt z klientem, dobry support. W dodatku PS4 jest lepszy hardwarowo, co automatycznie skreśliło XBONE. Sam kupiłem PS4 bo wiem, że jest lepsze. W dodatku jest PS+, co miesiąc świetne gry. Używki są coraz tańsze, więc to też jest wielki plus. PS4 jest tańsze od XBONE o jakieś ~500zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie zalety, jakie podałeś, są w 100% subiektywne. Więc można z nimi polemizować. A z tą ceną, to żeś nie trafił. NIE MA jeszcze na naszym rynku X-1, więc nie ma co gadać o cenie. Poza tym, odnoszę wrażenie, że i tak pisząc o X-1 miałeś na myśli wersję z Kinectem. Fakt, ta wersja będzie droższa. Sama konsola powinna mieć cenę podobną do PS4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Invar nie przesadzaj że Microsoft nie interesuje się rynkiem polski a sony jest takie o niego zatroskane. Sony wcale nie ma świetnego supprotu ponieważ sam mam teraz problem z ps3 i jakoś nie mogą go do dzisiaj rozwiązać (mija już miesiąc). Jeśli dobrze pamiętam to PS3 było reklamowane jako kombajn multimedialny i teraz PS4 jest podobnie nie jest za bardzo hardkorowy tak samo jak XBONE. "Sam kupiłem PS4 bo wiem, że jest lepsze" mógłbyś to trochę rozwinąć co masz na myśli mówiąc że jest lepsze. Jak wiadomo na razie trzeba poczekać na premierę XBONE żeby porównywać ceny. I jeśli autor tematu woli samochodówki to polecam XBONE gdzie jest Forza. Gran Turismo nie ma nią szans to samo DriveClub z Forzą Horizon 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...