Skocz do zawartości

Kane & Lynch


Pan Don

Polecane posty

Szukam osób do gry w Kane & Lynch: Dead Men. Dobrze wiecie jak trudno znaleść osoby do gry, zaś sama lista serwerów jest martwa.

Chce chodź trochę poznać tą grę od strony multiplayera i proszę o pomoc :) mam nadzieję, że część z was będzie chetna i ma podobny problem.

Pisać pod:

xfire: deathdealer47

email: undead4@o2.pl

lub CDA pw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • Odpowiedzi 141
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 weeks later...

Przed chwilą spokojnie postawiłem serwer będąc na swoim koncie GFWL. I dołączyła się do mnie 1 osoba która jest czytelnikiem CDA i ma tą grę z gazety. Tak więc serwery można spokojnie postawić. No ja bynajmniej mogę. Tak więc Proponuję napaść an bank dziś o godzinie 18:00. Czy ktoś o tej godzinie też będzie?

Z tego co jedynie widziałem aby rozpocząć grę potrzeba maksymalnej ilości graczy, jaka może w to grać (ustawimy na 8 to aby rozpocząć musi być 8 osób w poczekalni). Nie ma tak jak w Gears of War, że jak jest już 2 osoby to można zacząć grać a kolejne się dołączają. Nie wiem dokładnie jak to jest. Bo nigdy nie miałem okazji zagrać na necie. Teraz dzięki CDA może będzie inaczej.

Mój GFWL nick: Dragonheart6666

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niezła grupka się zbierze ;D Ładnie ;]

Ale ustalmy jeszcze później w jakim trybie będą toczone boje, bo dziś wszyscy byli rozpierzchnięci po wszystkich trybach i niepotrzebnie czekali ;]

Tak dla porządku i oszczędzenia czasu ;)

Pozdrawiam i do zobaczenia na serwerach ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie, żeby pograć w multi, założyłem sobie konto na GfWL. Jest problem, bo kiedy chcę się połączyć z jakąś rozgrywką, wraca mnie do menu głównego :dry: Komunikat o błędzie, po kilku sekundach dołączania do poczekalni. Wie ktoś w czym problem???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, hosting posysa i to mocno. Mnie bodaj 2 razy na 20 prób udało się podłączyć do kogoś innego w meczu rankingowym ( nie mówię o liście gier, bo tam mimo wieeelu prób nie udało się dokopać ;/ )

Za to gdy ja hostowałem, wszystko śmigało całkiem ładnie. Hmm... Trzeba mieć farta i tyle ;/

Jutro raczej też będę hostował na serwerach, ale nie wiem o jakiej porze (ach, te święta ;]) See you, folks!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...