Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 09/2014

Polecane posty

Z jakiegoś powodu gdy wpisuję na steam kod do Dogfight 1942 steam twierdzi że mam już tę grę podpisaną i odpala mi ściąganie Alien Rage. Ktoś ma podobny problem?

Ja tak miałem i opisałem w wątku o nowym numerze CDA. Smuggler poprosił o zrobienie zdjęcia płyty z wyraźnie widocznym kodem i wysłanie maila do Ghosta. I tak też zrobiłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakiegoś powodu gdy wpisuję na steam kod do Dogfight 1942 steam twierdzi że mam już tę grę podpisaną i odpala mi ściąganie Alien Rage. Ktoś ma podobny problem?

mam ten sam problem z Dogfightem

i lipa tez z tym kodem do endomondo ze trzeba wpisywac nr karty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakiegoś powodu gdy wpisuję na steam kod do Dogfight 1942 steam twierdzi że mam już tę grę podpisaną i odpala mi ściąganie Alien Rage. Ktoś ma podobny problem?

Ja tak miałem i opisałem w wątku o nowym numerze CDA. Smuggler poprosił o zrobienie zdjęcia płyty z wyraźnie widocznym kodem i wysłanie maila do Ghosta. I tak też zrobiłem.

Mam podobnie Dogfightem. Nie działa mi też kod do FC3 BD i dogry.pl......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interaktywny początek Blood Dragona z TYM utworem, spowodował na moim ryju takiego banana, ze wielodzietna afrykańska rodzina mogłaby go jeść przez rok. Jeśli reszta gry, będzie taka jak pierwsza godzina, to się nie dziwię, że kumpel tak się nią podniecał.

down: Miałem błędne kody, a w dodatku musiałem jeszcze 2 godziny z hakiem ściągać grę, bo instalka Blood Dragona jest u mnie zwalona- standardowy błąd pliku, zaraz na początku instalacji. Dobrze, ze to tylko 3 GB było do pobrania :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zagrałem już w Blood Dragon i cóż Far Cry 3 z niezmienioną mechaniką w innej oprawie i tą samą bolączką, która niezmiernie irytowała mnie w FC3. Kuriozalnie niekiedy rozmieszczone punkty zapisu, które każą powtarzać sekwencje znacznie dłuższe niż powinny. Ileż to razy po zabiciu całej masy niemilców byłem w farkraju spychany na początek misji, no i niestety jedno z pierwszych zadań w BD - bronienie Spidera - i to samo, po cholerę gra cofa mnie o cutscenkę do tyłu - nie mam pojęcia. Ogólnie taka rozrywka, jak już nie ma w co grać wcale. Nic porywającego, tym bardziej, że nie mam sentymentu do starych gier wideo, do których ta produkcja nawiązuje.

Jedyny fajny moment to tutorial - ale to widziałem już na gameplayu z covera CD-Action.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Far Cry 3 grałem już jakiś czas temu z przyjemnością. Dlatego ucieszyłem się z pełnej wersji Far Cry 3: Blood Dragon. I choć jest troche inne od podstawki to jednak jest to naprawdę fajna gra. Dała mi sporo radochy, niejeden raz się uśmiałem. Podobało mi się drobne nawiązanie do podstawowego Far Cry 3. Bardzo solidny pełniak i cieszę się, że się pojawił w CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESLI KTOS MA PROBLEM Z KODAMI - NIECH PRZECZYTA WATEK - ZLE KODY DO GIER W CDA 09/2014

Tam opisalismy wszystko, co trzeba zrobic by dostac poprawne kody.

Wysyłacie jeszcze te kody bo napisałem w niedziele i jeszcze nie ma żadnej odpowiedzi wiem ze jest już sporo po czasie ale kupiłem gazetkę z myślą o grze ale no cóż nie sądziłem ze napotkam trudności

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...