Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 09/2014

Recommended Posts

Oho, nie dość, że kod do endomondo to jeszcze dodatek do FC3, o którym słyszałem wiele dobrego. Kupiem. :3

Podsumowując to w tym numerze żadna gra ani z bonusów nie przypadła mi do gustu.

Może sprawdziłbym dodatek do Far Cry, ale w tym miesiącu dam sobie przerwę od CD-Action.

Numer na pewno kupię, ale jeśli chodzi o pełniaki, to szału nie ma. Blood Dragon był częścią zestawu FarCry: The Wild Expedition zawierającego wszystkie części, który nabyłem drogą kupna całkiem niedawno. A to Dogfight raczej nie sprawdzę, bo takie latadełka raczej mnie nie ruszają(H.A.W.Xy dane wcześniej w CDA jeszcze nie ruszone ani razu).

Heh, w tym miesiącu nie wiem co kupić: CDA czy Magazyn Scooby-Doo do którego dali Lego Batman 2... Myślałem że skończę to kupować po ukończeniu przedszkola a tu klops :(. A jeśli nie wierzycie to sprawdźcie sami :D.

Ja tam kupuję CDA dla magazynu i przyzwyczajenia. Pełne wersje ciekawe, a zwłaszcza Far Cry tylko szkoda, że na Uplay, a nie na Steam

Ps: Gdzie się podział SutyKnur? Przecież nie daliście Risen, jako pełniaka :)

Tzn. ja na podstawie pełniaków robię wstępny wybór a po zapowiedzi numeru czyli artykułach się decyduję, więc jeśli artykuły mnie zaciekawią kupię i CD-A oraz Scooby'ego.

Żeby tylko nie było, że kupisz CDA i będziesz później stać pod kioskiem i śpiewać "Scoby-Dooby-Doo, where are you?" ;)

Żeby tylko nie było, że kupisz CDA i będziesz później stać pod kioskiem i śpiewać "Scoby-Dooby-Doo, where are you?" wink_prosty.gif

Teraz tak czytam co napisałem i na womity się zbiera... No ale jednak Lego Batman 2 za 6 złotych to coś ;D.

CDA nie dało, a Scooby da? Pierwsza część też była?

Może CDA też da jakąś grę z serii LEGO? :D

A ja jestem zadowolony, sa skany numerow z 2003r, jest premium do endomondo oraz Blood Dragon, ktory rzekomo byl kiedys, gdzies za grosze, ale ja go nie mam i ciesze sie, ze bedzie w CDA. Jedyny bol, ze nie na Steama, ale Uplay wcale nie taki straszny wiec jakos dam rade ;]

CDA nie dało, a Scooby da? Pierwsza część też była?

Może CDA też da jakąś grę z serii LEGO? biggrin_prosty.gif

Nie wiem czy dali, bo tylko widziałem reklamę w TV ale z tego co kojarzę to chyba nie było jedynki.

Teraz sprzedaż Scooby'ego wzrośnie pod planetę Yuuzhan Vongów (kto wie ten tru dżedaj i wgl) ;D.

A jeśli CD-A da grę LEGO to pewnie znając moje wielkie szczęście będzie to Batman 2 lub Marvel Super Heroes które mimo Dx10 w minimalnych i tak idzie na WinXP SP3. Logic!

EDIT: Szkoda, bo Batman będzie chyba w tzw. kopercie, no wiecie, tekturowe opakowanie z otworem na górze.

Edited by jakubdudek2

Kupię ten numer na 100%, już dawno chciałem zagrać w Blood Dragona i te skany z 2003 roku też mnie interesują. A tak apropo tego Scoobiego to chyba nie jest pełna wersja tylko demo tego Batmana, zobaczcie co jest napisane na kopercie z grą http://i.imgur.com/h9vcYDD.png Tak samo w piśmie Ben 10 ostatnio dawali demo Lego LoTR http://dodatkiwkiosku.blogspot.com/2014/07/demo-gry-lego-wadca-pierscienia.html

Ok, dzięki że przysłałeś, bo bym się ostro zdziwił jakbym sobie zainstalował a tu demo biggrin_prosty.gif. No jednym słowem - uniesłem się! Chociaż napis w miarę widoczny. Tak więc mimo wszystko - dzięki smile_prosty.gif.

EDIT: I zapewne dlatego w zwykłej kopercie, chociaż to tylko gazetka dla dzieci.

Edited by jakubdudek2

Chciałbym spytać o ten bonus do portalu "dogry". Skoro dajecie bonus uważacie że to sprawdzona strona i nie ma fejku ? trollface.gif

Blood Dragon jest na Steam?

Nie. Gra jest na Uplay.

Wiecie co, dla samego Blood Dragona się skuszę, bo to autentycznie jedna z pełnych wersji, w której chciałem swego czasu zagrać, ale jakoś okazji ani chęci nie było (ani środków na wersję sklepową :P), więc tutaj propsy dla CD-Action ^_^

Mze fryttki do tego?

A w ogole jak pierwszy post na forum to jakies "czesc" albo takie tam inne powitanie itd a nie jak w burdelu "placem to chcem"?

No chyba, ze takie teraz obyczaje?

• Upvote 1