Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 09/2014

Polecane posty

Wróżenie jaki będzie tytuł ze Steama jest karkołomne - bo są tam SETKI gier. Co do UPlay już prędzej, wystarczy przeszukać listę gier obsługujących Unitsy w kliencie Uplay, odcedzić nierealne tytuły, odrzucić to, co już było, popatrzeć na promocje w sklepach i tadam tadam to będzie FC3 - Blood Dragon. I BARDZO DOBRZE.

Smutno mi jak to czytam - jeśli chcesz samodzielne DLC do gry, która wyszła 2 lata temu, a sam dodatek rok temu to sobie to kup i nie napalaj się, że dostaniesz za 15 zł w CDA. Bądź REALISTĄ. Prędzej dodadzą Ghost Recon: Future Soldier, które zostało wydane 3 czy 4 lata temu.

Wracając do tematu - kody mi niepotrzebne, ale fajnie jest zobaczyć coś niezwiązanego ściśle z grami jak premka do endomondo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, przestańcie gadać co będzie. Do tego jest temat pod tytułem koncert życzeń. Ja chciałbym posłuchać dyskusji na temat tego co już wiadomo.

Kody, jak kody, jednym się spodobają drugim nie, ale z tego co ja tu czytam to odnoszę wrażenie, że lepiej byłoby chyba nic nie dawać (oprócz archiwum i pełnych wersji). Mnie się ten kod na program sportowy przyda, bo od czasu do czasu biegam (teraz mam przerwę, bo jest na dworze ponad 30 stopni w cieniu). Pozostałe kody obadam, a jak nie będę potrzebował to się wymienie lub dam za darmo. Te kody to nie jest główne danie, więc trzeba się cieszyć tym co jest, a nie jak dają palec, to krzyczeć że nie jest za czysty i wolałoby się całą rękę.

Trochę mnie zdziwiła ilość pełnych wersji, zwykle są 3 czy 4, a tu dwie. Zobaczymy co będzie, już nie mogę się doczekać przecieków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na Uplay wróżę Assasin Creed 2. Pełno licencji mieli od Ubi już, Assasin Creed 1 już był, zbliża sie premiera Assasin Creed Unity, dwójka stara już a nawet w empiku była przecena i to już kilka lat temu że za jedynkę i dwójkę płacisz jak za jedną... Więc może udało im się załatwić licencję na dwójkę? :D

A na steam będzie jakiś indie shit confused_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROSZE ABY ZAPRZESTAC TU SPEKULACJI "CO BEDZIE/CO BYM CHCIAL", bo to nie jest "Koncert Zyczen" i takowe wypowiedzi bede odtad traktowal jako SPAM, a piszacych jak SPAMEROW.

W tym temacie komentujemy pelniaki, ktore pojawia sie w tym numerze.

Zeby nie bylo, ze nie ostrzegalem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie te bonusy to kibel(WC)

Denerwuje mnie, jak niektórzy nie doceniają pracy redakcji. Zapewne dużo się napracowali żeby zdobyć te kody. Może to nie jakieś cuda ale napewno nie poziom wc. A tak btw. kibel to taki drewniany "domek" z serduszkiem na drzwiach, chociaż zastosowanie to samo co te dzisiejsze. Taki szalet wersja Wąchock. Dzisiejsze tzw. kible to wg. mojego dyry "kompakty" biggrin_prosty.gif. Normalnie wtedy się dowiedziałem że oprócz DVD w komputerze mam CD w toalecie jezyk2.GIF .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzcie. W ostatnich 2 numerach były 2 gry Remedy i 2 Double Fine oraz 1 z CI Games. Ten Steam to chyba snajper 2. smile_prosty.gif

Prawie zgadłem, tylko zamiast Snajpera mamy Dogfight. Oczekuje naprawdę porządnego pełniaka Wciąż obstawiam Drivera, ponieważ już był w innych pismach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...