Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 09/2014

Polecane posty

Taka refleksja mnie naszła, pośrednio związana z tematem. Z tego co widzę w ostatnim czasie - wszystko dąży do tego, że w CDA pojawiają się gry w ten czy inny sposób związane z jedną z platform (Ubi, Steam itd) czy możliwe w przyszłości zrezygnowanie z płyt dodawanych do pisma na rzecz kodów? Uprościłoby to proces produkcji/dystrybucji i mogłoby wpłynąć na cenę?

Nie podejrzewam, żebym był pierwszym, który na to wpadł, zwłaszcza po stronie redakcji - dlatego to nie sugestia, to pytanie wink_prosty.gif

Przepraszam, ale jestem temu przeciwny. Wiem, że większość z Was ma najszybsze nety bez limitu transferu. Pamiętajcie jednak o tych, którzy mają woooolny net z malutkim limitem. Ja niestety jestem jednym z nich. Limitu zostaje tak z 5 gb na pobieranie - żadnej pełnej wersji nie mógłbym pobrać. Wiem, że jestem w mniejszości, ale proszę CD Action o pozostanie przy płytach. Dziękuje. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytałem na głównej, być może nie jest to odpowiedni temat i w ogóle może jest za wcześnie na takie pytania, ale tutaj prędzej to ktoś z redakcji przeczyta.

Czy jeśli gra z dzisiejszego newsa przejdzie przez GL, to będzie u was na płytce jako podpinana pod Steam czy jednak DRM-Free?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te kody to taki żarcik, nie ? :)

dogry.pl przemilczę, Royal Quest jest chyba jednym z najgorszych MMO w które grałem. W sumie jedyny z tych kodów na + to ten z premium do tego Endomondo (i tak nie dla mnie, nie mam smartfona)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogli by dać coś do multiplayer to bym się bardzo ucieszył.Ostatnim dobrym pełniakiem był Deus EX Human Revolution

Pomijając fakt, że od dłuższego czasu CD-Action daje niemal wyłącznie dobre gry, to odważę się zrobić listę tych, w które grałem od Deus Eksa i były świetne:

Assassin's Creed (no dobra, tę miałem nie z czasopisma, ale to wciąż świetna gra)

Nihilumbra

Alan Wake (dla tych, dla których fabuła jest ważniejsza niż sam gameplay jest to pozycja obowiązkowa)

Stacking

Costume Quest

Szczególnie pozytywnie zaskoczony byłem tymi niby głupiutkimi grami od Tima Schafera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakimś niemieckim czasopiśmie był Far Cry Blood Dragon, więc liczę na to żeby był w CD-A. Trójka też by była dobra.

Liczę, że na Uplay będzie Driver San Fransisco, a na Steam ArmA 3.

Weźcie się tak nie zapędzajcie z tymi oczekiwaniami bo się srogo przejedziecie icon_wink.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróżenie jaki będzie tytuł ze Steama jest karkołomne - bo są tam SETKI gier. Co do UPlay już prędzej, wystarczy przeszukać listę gier obsługujących Unitsy w kliencie Uplay, odcedzić nierealne tytuły, odrzucić to, co już było, popatrzeć na promocje w sklepach i tadam tadam to będzie FC3 - Blood Dragon. I BARDZO DOBRZE.

Co do magazynu to super, że będą skany z 2003 roku, tak bardzo na nie czekałem, poza tym tradycyjnie nastawiam się na tony publicystyki, bo w recenzjach to chyba będzie posucha...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...