Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 09/2014

Recommended Posts

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 09/2014

BONUS

4. Archiwum CD-Action z 2003 roku (skany, PDF)

3. Kod na 100 pkt. do serwisu dogry.pl

2. Kod o wartości 25 zł do gry Royal Quest

1. Kod na miesięczne konto premium w serwisie endomondo.

PEŁNE WERSJE

2. Dogfight 1942 PL (Steam)

1. ............... (Uplay)

Obstawiam, że jeden z bonusów to klient jakiejś gry. Dwie pełne albo są tak spore, albo bonusy zajmują tyle miejsca.

Edited by TomcioM

W gierki na pewno nie zagram, dam komuś, ale bonusem będzie Tipsomaniak. Tak czuję.

Nie bedzie Tipsomaniaka.

Że co?

W takim razie odpuszczam sobie ten numer. :/

A za miesiąc będzie?

Taka refleksja mnie naszła, pośrednio związana z tematem. Z tego co widzę w ostatnim czasie - wszystko dąży do tego, że w CDA pojawiają się gry w ten czy inny sposób związane z jedną z platform (Ubi, Steam itd) czy możliwe w przyszłości zrezygnowanie z płyt dodawanych do pisma na rzecz kodów? Uprościłoby to proces produkcji/dystrybucji i mogłoby wpłynąć na cenę?

Nie podejrzewam, żebym był pierwszym, który na to wpadł, zwłaszcza po stronie redakcji - dlatego to nie sugestia, to pytanie ;)

• Upvote 2

Jak znam życie skany rocznika 2003 będą pewnie najciekawszą zawartością płyty trollface.gif . Choć jeśli trafiłby się jakiś nietypowy pełniak, którego jeszcze nie posiadam to może to będzie pierwsze CDA, które kupię od prawie 2 lat.

25 zł do Royal Questa to podziękuje. Mam gier pod dostatkiem. Kod ma jakieś ograniczenia czasowe?

Kod na 100 pkt do dogry.pl - oj chyba macie ciężką sytuację finansową, że reklamujecie takie serwisy.

Archiwum - no i to może być. Wrzucę sobie na tablet i będzie co poczytać.

@ PETRAS36 -jeśli myślisz, że można zostawiać decyzję o tym co będzie w piśmie/na płycie na mniej niż tydzień przed wydaniem numeru, to znaczy że jeszcze długa droga przed Tobą ;)

Skany z 2003 r.? Hm, dobry pomysł, kontynuujcie dodawanie roczników (chociaż ja i tak wolę poczytać je z mojej kolekcyjki xd).

Kody do gry/serwisu póki co przemilczę, bo pewnie oddam je komuś.

Czekam rzecz jasna na te dwa pełniaki, cena Assassin'a 2 wynosi około 20 zł w serwisach z kluczami, więc być może CDA się pokusi o dodanie go na płytki, kto wie. Liczę, że dalej będziecie kontynuować passę dodawania dobrych gierek, bo od 01/'14 są same dobre gierki.

Numer dziewiąty zawsze mi się kojarzył z dodaniem Tipsomaniaka (przynajmniej od kiedy zbieram CDA, 2010 r.), szkoda że tym razem go nie dodacie. D: