Skocz do zawartości

Spellforce 2: Czas Mrocznych Wojen


Polecane posty

Jemu chodzi o tą misję w Kuźni Ognia. Najlepiej by było gdybyś, po zniszczeniu bazy z Brodawkowcem(ta po prawej) założył tam swoją własną. Jest tam dosyć dużo surowców i dobre miejsce do obrony. Potem po prostu ulepszaj kwaterę główna, farmy tak, żebyś miał 80 miejsc na jednostki. Jakie wojsko zbudujesz właściwie nie ma znaczenia, tylko unikaj jednostek latających bo są dosyć drogie ale cienkie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 441
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Przybyl - ja w tej misji nie bawiłem się w budowę armii - już na samym początku wysłałem bohaterów do bazy na północy i bez większych problemów ją zniszczyłem. W między czasie zabezpieczałem wejście od strony wschodniej, bo ataki przeciwnika rzeczywiście do słabych nie należały (poziom trudny). Po całkowitym zniszczeniu północnej bazy, założyłem tam swoją, a bohaterów wysłałem na wschód - i w zasadzie zrobiłem to samo, tylko tym razem było odrobinę kombinowania, ale sami bohaterzy wystarczyli. Armia natomiast, przydała się w kuźni, by szybciej się przez nią przebić (a warto obejść całą i zebrać co się da)

Mati55

1 - w skrzyniach na terenie tej samej lokacji.

2 - nie pamiętam już gdzie dokładnie, ale również w jakiejś skrzynce. Chyba na mapie pustynnej, gdzie tłucze się sporawe ilości pająków. Topór sam się składa, i jest zdecydowanie najsilniejszym toporem dwuręcznym, doskonały dla Bora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam takie zadanie w siedmiogrodzie:

Mam zdemaskować członków kultu jakiegoś boga.

Wszystko ładnie sprawdziłem. Niektórych nawet śledziłem.

Niestety do głowy mi nie przyszło aby zapisać sobie na kartce imiona tych osób.

Mógłby ktoś napisac kto należy do tego kultu??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam takie zadanie w siedmiogrodzie:

Mam zdemaskować członków kultu jakiegoś boga.

Wszystko ładnie sprawdziłem. Niektórych nawet śledziłem.

Niestety do głowy mi nie przyszło aby zapisać sobie na kartce imiona tych osób.

Mógłby ktoś napisac kto należy do tego kultu??

Mam zle wiesci - z tego co wiem, za kazdym razem czlonkowie kultu sa wybierani losowo. W moim przypadku po porownaniu z wypisanymi w poradniku zgodzily sie tylko dwie, moze trzy osoby - nie pamietam dokladnie. Wiec niestety albo cofasz sie do zapisu sprzed zadania, albo masz jedno niezaliczone. Bo zgadywac raczej nie zgadniesz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co dajecie takie zrąbane wersje gier?

Ani nie działa na 16:9

Ani nie są podane prawdziwe wymagania

Ani nie piszecie wpisywac od razu DVD-KEY z neta

[ciach]

Jak mi powiecie jak zrobić nie zmieniający się fullscreen z dobrymi czcionkami, to bedze wdzieczny.

Bo tak co włączenie mam czarne pasy!

I nic nie widać z tak [ciach] czcionką

Wymagania na full, a niby na minimum ma działać na 2*2.2 celeronie z 2gb ramu

A co do grania na necie, to wpisałem z GAZETY, a potem dokopałem się do 6 strony i zmieniłem

Linki zostały wycięte za swoją nazwę. Właśnie za nią i za kulturę osobistą zarobiłeś właśnie ostrzeżenie. Forum to nie podwórko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe... Co jak co, ale chyba muszę się zgodzić z filazafem. SF2 też nie bardzo z wersją chyba wyszło... Nie da się ustawić filtrowania aniztropowego WCALE, bo gra nie reaguje na te zmiany. :wacko: Ten temat już poruszałem ale nie dostałem żadnej sensownej wskazówki/odpowiedzi co mam z tym zrobić. Próbowałem wszystkich trybów zgodnościowych wymieniałem kartę graficzą na starszy model i NIC!!!



CO ROBIĆ???
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem tą GAZETE od grudnia 2001, dopóki poziom nie spadł.

Teraz kupuje dla fullversion, bo czytać to zawiele nie ma co, obrazki chyba tylko dla neadertali.

Ale ten szpan, daj pooglądać (tak w szkole 'piszą' xD)

Jak Wam się nie podoba nazwa linku w imageshack.us to macie z photobucket

Co to za czcionka na 1280x800?

th_1.jpg

Nie widzi gry jako zainstalowanej(Czy ja to wypakowywałem z CAB'a?)

th_2.jpg

Nie da rady zainstalować fix'a do rozdziałki 1280x800 i wyżej

th_3.jpg

"Joo-Wood" zawsze robił dziwne gry

Takiego czegoś okrojonego od czasu Two World's i pewnym piśmie nie widziałem

Widać że pełne wersje spadają na psy, wraz z jakością produktu

Czyżby coś na miarę Upadek "GTA IV PC" zaczęło dosięgać pełne wersje gier?

Edit

MatWo próbowałeś pod innym systemem operacyjnym?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filazaf jak byś przeczytał temat wiedziałbyś jak zmienić rozdzielczość wystarczyło by się nawet grzecznie teraz spytać ktoś by ci powiedział a nie wyjeżdżasz z textami CDA schodzi na psy ile ja to razy słyszę jak coś się nie podoba to nie kupuj i to nie ten dział żeby się użalać masz reklamacje
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybyl, jak byś przyszedł i przeczytał, a nie przybył i pooglądał obrazki to byś widział miedzy wierszami:

Kilka przykładów ślepoty

"Co to za czcionka na 1280x800?"

"Nie da rady zainstalować fix'a do rozdziałki 1280x800 i wyżej" Chodzi mi ofix do czcionki, widać tej gry chyba nigdy nie widziałeś, na stronie CD-Projekt officalny do tego patch

Jak mi powiecie jak zrobić nie zmieniający się fullscreen(tak mam na 1024 czarne pasy) z dobrymi czcionkami, to bedze wdzieczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie Proszę o Pomoc!


Mam Taki Problem z Singlem: Gram doszedłem dość daleko do krateru, zabiłem jakiegoś bosa co pilnował zwierciadło Cieni, wracam do portalu (Brama Mieczy czy coś takiego) i jak wchodzę w ten portal to gra się ładuje, pisze żeby kliknąć dowolny klawisz(jak się załaduje) i wtedy mnie wywala. POKAZUJE SIĘ TAKI KOMUNIKAT:

Mcrosoft Virusal C++ Runtime Libary


Runetime ERROR

Program: ...Wood\Spellforce 2 - Czas Mrocznych Wojen\SpellForce2.exe

This Appplication has requested the Runtime to terminate it in a unusual way.
Please Contact the application's suppot team for more information.

PROSZĘ O POMOC :( GRA MI SIĘ BARDZO PODOBA I CHCĘ JĄ SKOŃCZYĆ!

bez__tytu__u.bmp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj od nowa zainstalować grę... Innego wyjścia nie widzę.

Jeżeli chodzi o FIX'y do SF2, to jak mogę je zainstalować. Chodzi o FIX, który poprawia wydajność gry. Podczas instalacji wyskakuje mi informacja, że program nie może znaleźć gry. Ja ją zainstalowałem i gram.

POMOCY!!!!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prubowałem Re-install ale nic nie pomaga :(

Ludzie Proszę o Pomoc!

Mam Taki Problem z Singlem: Gram doszedłem dość daleko do krateru, zabiłem jakiegoś bosa co pilnował zwierciadło Cieni, wracam do portalu (Brama Mieczy czy coś takiego) i jak wchodzę w ten portal to gra się ładuje, pisze żeby kliknąć dowolny klawisz(jak się załaduje) i wtedy mnie wywala. POKAZUJE SIĘ TAKI KOMUNIKAT:

Mcrosoft Virusal C++ Runtime Libary

Runetime ERROR

This Appplication has requested the Runtime to terminate it in a unusual way.

Please Contact the application's suppot team for more information

.

PROSZĘ O POMOC GRA MI SIĘ BARDZO PODOBA I CHCĘ JĄ SKOŃCZYĆ!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...