Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tesu

[Kupie] Stare numery CD-Action z 2008-2010

Polecane posty

Poszukuje starych wydan CDA - pierwszych siedemnastu numerow oraz numerow 44, 48, 141, 201, 220. Na wszelkich dolaczonych do nich dodatkach (plytach CD/DVD z pelniakami, etc.) mi nie zalezy, grunt zeby samo pismo bylo w miare dobrym stanie. Nie interesuja mnie egzemplarze, ktore sa podarte, popisane, brakuje im stron itd.

Co do ceny, to mam nadzieje, ze sie dogadamy. smile_prosty.gif Mile widziane tez zdjecia.

Chetnie kupie tez stare wydania innych czasopism o grach komputerowych (Gambler, Top Secret i Secret Service). Jesli ktos ma je na stanie, niech da mi znac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam numery:

  • 147
  • 148
  • 149
  • 151
  • 173
  • 177

Na PW mogę ci przesłać zdjęcia. Napisz co mam sfotografować (przód? tył? rogi?).

Numer 173 jest jakby zgięty przy boku. Ciężko to opisać, więc cyknę fotkę, która wszystko wyjaśni.

Zdjęcia prześlę ci wieczorem, bo teraz jest tak gorąco, że nie chce mi się ruszać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@47

Poprosze o zdjecia okladek i grzbietow (moze byc zbiorcze). Zakladam, ze zawartosc miedzyokladkowa nie zostala zbytnio wymietoszona? wink_prosty.gif

@TheWybielacz

Jesli stan tych SS jest dobry, nie sa pogiete i nic w nich luzno nie lata, to z checia zobacze liste i linki do zdjec (wrzucone np. na imgur, photobucket czy inny darmowy serwis hostingowy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam starą kolekcję CD- Action, około trzydziestu paru numerów plus 6 tipsomaniaków. Wszystkie numery (kolekcja się zawiera w latach od 2006- 2009 + jakies z 2010 i 2011) w dobrym stanie, bez rozdarć itp.( no może poza jednym tipsomaniakiem, ma pozaginane rogi ) Chętnie się tego pozbędę za grosze, Jeśli jesteś zainteresowany to podeślę CI fotki.

PS

Jak jakieś płytki znajdę to też mogę dorzucić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecna poszukuje tylko numerow wymienionych w pierwszym poscie, czyli 165, 178 i 179. Posiadane przeze mnie egzemplarze znajduja sie w kiepskim stanie i musze je wymienic. Kupowac calosci nie mam potrzeby, a na plytach mi nie zalezy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że odnośnie CDA nie interesują Cię inne numery niż wymienione?

Mam 220 - front: lekko pognieciony (dźwigał na sobie wszystkie 'nowsze' numery), zagięty prawy (zewnętrzny) dolny róg, lekko wytarty lewy dolny róg; tył: wygląda ok, może jakieś drobne pogniecenia jak na froncie; grzbiet: trochę pognieciony.

Ogółem stan oceniłbym jako dobry+

201 - front: wygląda ok, może lekkie zagniecenia; tył: lekko zagnieciony dolny, zewnętrzny róg, poza tym gładko; grzbiet: lekko pognieciony; dodatkowo: nieco wytarty prawy górny (zewnętrzny) róg wszystkich stron na długości pisma. Ogółem stan oceniłbym jako dobry++

Płytki do obu numerów mam, ale nie wiem jak z kodami aktywacyjnymi (jeśli jakiekolwiek były), musiałbym sprawdzić.

Zainteresowany? Mam wygrzebywać aparat? :P ewentualnie napisz mi w pw albo na steam ile za nie byś dał (zakładając, że stan jest taki jaki sobie wyobrażasz po opisie).

Wcześniejszych wymienionych numerów niestety nie mam (w tamtych czasach jedno CDA to były całe moje kieszonkowe, więc kupowałem na wyrywki); a inne czasopisma mama mi wyrzuciła jak miałem 15 lat 'bo zagracają półki' :(

W razie czego, najstarszy posiadany przeze mnie numer to #50.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...