Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

BADROOCKSTAR

Rozwiązany: Mass Effect 1 - błąd podczas uruchamiania

Polecane posty

Witam, po uruchomieniu gry (oryginał z CD Action ), klikam wczytaj grę i wyskakuje mi błąd o tej treści http://i60.tinypic.com/34fcl52.png. Ma ktoś jakieś propozycje jak temu zaradzić ? Próbowałem tryb zgodności, uruchamianie przez administratora oraz re-instalacja gry.

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów - Kawalorn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem tryb z prawami administratora. Nie pomogło. Tutaj specyfikacja kompa:

Windows 7 Ultimate 64 bit

Intel Celeron CPU G530 2,40 GHZ

4 GB RAM

AMD Radeon HD 6670

Sterowniki zaktualizowane itp. Najciekawsze jest to, że pograłem w grę około 8 godzin ( nie bez przerwy >.<) i zaczęły się błędy tego typu w misji na Noveri. Wywaliło grę i teraz w ogóle nie chce wczytać. Pamiętam, że w 2011r grałem bez problemu z tym, że wtedy miałem Windows 7 32 bit :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłącz UAC.

Wyłącz też "efekt ziarna" w opcjach graficznych.

Słyszałem, że pomaga.

Ja sam mam Windows 7 64 bity i nie zauważyłem żadnych problemów (ale mam wersję pudełkową), oczywiście odpukać wink_prosty.gif

Spróbuj też czy błąd pojawia się na nowym sejwie (tzn. zagraj od nowa, zapisz i popróbuj) bo możliwe, że save ci się popsuł.

PS: Jeśli używasz COMODO ustaw go w tryb gry przed rozpoczęciem grania, wiele osób o tym zapomina a ten programik bez przestawienia potrafi czasem nieźle namieszać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsze jest to, że pograłem w grę około 8 godzin ( nie bez przerwy >.<) i zaczęły się błędy tego typu w misji na Noveri. Wywaliło grę i teraz w ogóle nie chce wczytać.

Miałem bardzo podobne problemy jeszcze na starym kompie. Co ciekawe jak wczytałem jakiegoś wcześniejszego save'a z tej samej lokacji, który działał, a później tego "uszkodzonego" to się naprawił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...