Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KonsolowcoPecetowiec

Rozwiązany: Czy opłaca mi się kupić PS4 ?

Polecane posty

Witam.

Więc przechodząc do rzeczy, w grudniu planuje kupić konsole nowej generacji PS4. Myślę bardziej przyszłościowo i to, że teraz na nią nie ma gier mi nie wadzi na obecną chwilę, ale czy jeśli teraz kupie tą konsole w pierwszej wersji to starczy mi do kolejnej generacji ? Czy lepiej poczekać do wydania wersji Slim ? Głównie nad zakupem konsoli myślę z tego powodu, że nie mam sprzętu do grania. Komputer uciągnie ledwo nową fife na niskich detalach w 800x600 a lapek co prawda odpali nowe gry w HD ale na nikso średnich, co mnie średnio zadowala. A więc, opłaca się kupić PS4 ? Dodam, że konsolę chcę głównie do grania, a komputer/laptop zostawić do przegladania internetu. Myślałem też na PS3, ale zauważyłem, że coraz więcej producentów wycofuje się z wydawania swoich gier na poprzednie generacje.

A i dodam, że do konsoli mam całkiem spory telewizor 42 calowy, więc jak to jest z komfortem grania na 42 calach na Full HD ?

Dodam również, że cena PS4 nie stanowi dla mnie problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolei:

czy jeśli teraz kupie tą konsole w pierwszej wersji to starczy mi do kolejnej generacji ?
Trudno ocenić, bo nie wiadomo ile ta generacja będzie trwała, i czy następna w ogóle powstanie. Więc powiem tak: Zarówno nowy Xbox jak i PlayStation nie mają obecnie poważnych problemów z awaryjnością. Jeśli już, to trzeba będzie wymienić pad.
Czy lepiej poczekać do wydania wersji Slim ?
To też trudno osądzić, bo nie wiadomo kiedy taka wersja wyjdzie i w czym będzie lepsza od obecnej. Ale obecna wersja nie ma jakichś poważnych uchybień - dysk jest duży, sprzęt pracuje cicho itd., więc moim zdaniem nie ma co się napalać na odchudzoną wersję. Prędzej na price cut.
Myślałem też na PS3, ale zauważyłem, że coraz więcej producentów wycofuje się z wydawania swoich gier na poprzednie generacje.
Weź też pod uwagę, że przez ostatnie kilka lat PS3 dostało setki świetnych gier, które od zaraz będziesz mógł poznać. Z drugiej strony PS4 dostanie też reedycje HD i PS Now. Więc nie ma prostej odpowiedzi.
jak to jest z komfortem grania na 42 calach na Full HD ?
Jeżeli telewizor jest dobry, to i komfort grania będzie w porządku.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za opinie, ale poczekam jeszcze na wypowiedzi innych.

A co do gier, wiem, że PS3 ma sporo świetnych gier, ale co z tego jak w większosć oprócz exclusiwów mogę jeszcze jako tako pograć na laptopie, a myślę bardziej o grach które dopiero się ukażą (Wiesiek 3, GTA V na ps4, czy też nowy Batman)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie po tym, co napisał Sergi, to nie ma co dodawać.

PS3 warto wziąć, bo jest od groma exów i świetna oferta PS+. PS4, bo to przyszłościowy obecnie sprzęt. Jedyne co, to można poczekać do obniżki cen na konsolę (może już na te święta?).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...