Jump to content
Sign in to follow this  
bimbalki

Słuchawki z mikrofonem maks. 60zł

Recommended Posts

Witam. Jak w temacie, poszukuję dobrych (jak na tą cenę) słuchawek z "majkiem", najlepiej Allegro. Myślałem nad Genius HS-G500V. Nie słyną chyba z bardzo dobrego sprzętu ale te słuchawki mają sporo pozytywnych opinii. Plantronics GameCom 367 wydają się dobre, ale problem z dostępnością.

Kolejny polecany tu headset to dopiero Superlux HMC631, więc raczej Ciebie nie zainteresuje.

Właściwie mógłbyś dopłacić do zestawu Superlux HD681+Zalman zM-MIC1, no ale do niego nadal potrzeba dwukrotnie wyższego budżetu, dodatkowo osobny mikrofon nie każdemu pasuje (chociaż sam mam dokładnie taką konfigurację i bym jej na headseta nie wymienił).

Jeżeli jednak taka dopłata nie wchodzi w grę, to chyba każdy na tym forum przyzna, że Philipsy są jedyną słuszną opcją.

Czy ja wiem, w sumie to wyglądają jak...słuchawki a nie jak zabawka co jest przypadłością wielu zestawów "dla graczy". Przecież to headset. Będziesz z nimi wychodził na ulicę czy miał na głowie siedząc przed komputerem? (aczkowiek mam kolegę który korzysta z wersji bez mikrofonu podczas jazdy autobusem między domem a uczelnią , żaden problem)

To ma brzmieć i być warte co najmniej swojej ceny. Inne headsety w tej cenie nie spełniają tych punktów.

Ja również postawiłbym na ten model:

http://www.skapiec.pl/site/cat/49/comp/1502495 ponieważ jak na taką cenę oferuje bardzo dobre funkcje. Myślę,ze powinno grać się na nich całkiem przyjemnie, szczególnie, że wydają się wygodne.

Mają złącze HDMI, Nie doczytałem tylko jaki mają kabel - osobiście wolę te z dłuższym ponieważ ze słuchawek korzystam w całym mieszkaniu.

Mają złącze HDMI

Że niby słuchawki? Nie, one mają 2x jack. 1x jack - słuchawki + 1x jack - mikrofon. Poza tym żadne słuchawki nie mają HDMI...

Edited by XeoN

Słuchawki ze złączem HDMI...

Niby słyszałem, że nowe Beatsy mają się łączyć z urządzeniami Apple przez lightning connector, ale o takiej technologii jak wyżej mi nie wiadomo.

Edited by Xerber