Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szkyrpanek

Kilka pytań przed kupnem komputera

Polecane posty

Cześć, od dłuższego czasu chcę w końcu kupić komputer, bo mój kilkuletni laptop już ledwo ciągnie. Maszyna ma być moją bramą która ma mnie wyłączyć, tak jak dobra książka, zanurzając w świat gier i pozwalająca zapomnieć o teraźniejszości. Ale zanim zaczne się poważnie rozglądać mam kilka pytań. Pierwsze było czy termin świąt bożegonarodzenia ma wpływ na cenę, ale wyczytałem że nie bardzo, to prawda? Kolejne to; gdy chcę poświęcić około 2000 zł na samą skrzynke to dodatkowe 500 da dużo mocy (zazwyczaj grałem na niskoch, góra na średnich ustawieniach które pozwalały się cieszyć konfortową grą, ale na doznania wizualen nie mogłem liczyć, chce to chociaż troche nadgonić). Nigdy nie podkręcałem pc, zazwyczaj staram się unikać niepotrzebnego ryzyka uszkodzenia sprzętu, przy komputerze za 2000 zł dużo można zyskać podkręcaniem? Zysk dla mnie to znaczna poprawa działania gier, bo jeżeli zyskam kapkę bardziej szczegółowe cienie czy coś w tym stylu to nie bardzo się na to piszę. Ostatnie pytanie dotyczy monitora; mam starego samsunga 2032BW i nowy telewizor philips 42pfl4007, docelowo i tak planuję kupić jakiś tani monitor (bez bajerów tylko wejście hdmi i rozdzielczość 1920x1080), ale czy warto czekać czy od razu kupić nowy monitor?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...