Skocz do zawartości

smartphone 400-500


Lippi

Polecane posty

Szukam odpowiedniego smartphonu, najlepiej nowego. Moje wymagania:

- min. 2-rdzeniowy procesor

- pewnie nie uda się, ale jak tak to 1 GB ram

- aktualizowalny [(cóż za neologizm :D) wspierany] android

- aparat tylny z lampą

- aparat z przodu

- niezła jakość dźwięku

- obsługa flashplayera (streamy itd)

- przyzwoita pamięć wewnętrzna

- wygląd, ale to już kwestia najmniej ważna (podobają mi się telefony z designem jak np Xperia T lub iPhone 4+)

Myślę, że w tym przedziale wchodzą w grę tylko chińczyki, więc mam pytanie - czy użytkownicy wspierają te modele i czy jest możliwość ich rootowania i wgrywania customowych ROMów?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SferisPL, ciekawy wydaje się być Y530. Jestem jednak nieco zrażony do Huawei'a. Mam teraz U8600 i jest, lekko mówiąc, fatalny. Najnowsza wersja systemu to 2.3, brak pamięci na aplikacje po zainstalowaniu snapchata i instagrama, brak przedniego aparatu, brak możliwości roota. Jak to wygląda tu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model posiada 4GB pamięci, więc na aplikacje zostanie około 1,5 GB miejsca, został również oparty na procesorze Qualcomm Snapdragon 200, więc o wydajność nie trzeba się martwić, aparat z przodu został dodany, system Android 4.3. W tym przedziale cenowym będzie dobrym rozwiązaniem.

Motorola Moto G wypada lepiej jednak ciężko będzie znaleźć w tej cenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lenovo S660, S820, A850+, Haipai A9592 (procesor octa-core! gorzej może być z aktualizacjami androida), Xiaomi Red Rice Hongmi (wersja z quad-core i 1GB Ramu, całkiem niezłe wsparcie producenta i moderów), Jiayu G4S (wersja z prockiem octa-core i 1GB Ramu, też całkiem niezłe wsparcie producenta i moderów, bez problemów można wgrać np. MIUI), ewentualnie Jiayu G4C, iOcean X7 HD (również wersja z quad-core i 1GB ramu), Zopo ZP820. Posprawdzaj sobie co ci najlepiej odpowiada z tych modeli (polecam Xiaomi). Wszystkie koło 150 dolarów = 450zł + ewentualny VAT przy sprowadzaniu z Chin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...