Jump to content
MasterThief

Rozwiązany: Sony Xperia Z czy Z1 - co wybrać?

Recommended Posts

Witam, pomimo że jestem osobą która aktywnie doradza wybór sprzętu mobilnego (laptopy) to jednak nawet ja potrzebuje pomocy w pewnej kwestii..wyboru telefonu..

Za niedługo kończy mi się umowa i prawdopodobnie rezygnuje całkowicie z abonamentu więc wypada już zacząć rozglądać się za nowym telefonem. Cały czas zastanawiam się nad Sony Xperia Z oraz Xperia Z1 ale nie wiem który z nich wybrać. Cena pierwszego na Allegro sięga już około 900 zł a Z1 około 1350 zł, ale nie wiem czy Z1 jest na tyle usprawniona względem Z żeby zapłacić za niego te około 500 zł skoro za 900 de facto mogę mieć Z..

Jak myślicie? Opłaca się jeszcze pchać w Z, czy już Z1 może? Telefon głównie do robienia zdjęć, oglądania filmów, czasami jakąś gierkę może, dużo muzyki, dużo rozmawiania, SMS-owania smile_prosty.gif Takie standardowe potrzeby plus taki że chcę robić dużo zdjęć tym telefonem więc jakość aparatu ma tu kluczową rolę smile_prosty.gif

Proszę bardzo o pomoc i z góry dzięki za dobre rady! wink_prosty.gif

Edited by damianek12385

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z i Z1 ma bardzo słaby wyświetlacz. Dużo lepszym wyborem jest LG G2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na moje oko jeśli masz kasę to lepiej spraw sobie Sony Xperia Z1 : http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/8421986 - tutaj możesz sobie porównać ceny w poszczególnych sklepach i w ostatnich dniach dużo staniała w porównaniu do stanu na przykład sprzed miesiąca ponieważ w jednym jest obecnie dostępna juz za 1658 zł ( nie wiem jaki to sklep, musisz sobie poczytać opinie o nim).

Telefon dobry w swojej klasie, niezłe parametry i chociaż osobiście nie przepadam za marką Sony (uważam,że robią dobry ale zbyt drogi sprzęt na to co oferuje) to faktycznie telefon daje radę...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak już to na Allegro będę kupował, bo można tam znaleźć w dobrych cenach telefon ;) To końcu między Z1 a LG G2 jest jakaś duża różnica? Czy po prostu wszystko podobnie z wyjątkiem ekranu który jest o wiele lepszy w LG? Bo jeśli tak, to chyba jednak wybiorę LG..zależy mi na ekranie dobrej jakości o b. dobrych zdjęciach :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odkopuję temat :P Telefonu wciąż nie kupiłem, ale teraz zastanawiam się między Samsungiem Galaxy S4 (w wersji albo Black albo Value- tu też nie jestem pewny), a Sony Xperia Z1. Jak myślicie, który będzie lepszy? ;>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Temat można zamknąć. Kupiłem Samsung Galaxy S4 Value Edition. Nie dziękuję jednak nikomu, bo nikt mi dostatecznie nie pomógł;)

Edited by MasterThief

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem rozwiązany, więc temat zamykam.

W razie potrzeby otwarcia tematu, proszę o kontakt przez PW.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...