Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MasterThief

Rozwiązany: Sony Xperia Z czy Z1 - co wybrać?

Polecane posty

Witam, pomimo że jestem osobą która aktywnie doradza wybór sprzętu mobilnego (laptopy) to jednak nawet ja potrzebuje pomocy w pewnej kwestii..wyboru telefonu..

Za niedługo kończy mi się umowa i prawdopodobnie rezygnuje całkowicie z abonamentu więc wypada już zacząć rozglądać się za nowym telefonem. Cały czas zastanawiam się nad Sony Xperia Z oraz Xperia Z1 ale nie wiem który z nich wybrać. Cena pierwszego na Allegro sięga już około 900 zł a Z1 około 1350 zł, ale nie wiem czy Z1 jest na tyle usprawniona względem Z żeby zapłacić za niego te około 500 zł skoro za 900 de facto mogę mieć Z..

Jak myślicie? Opłaca się jeszcze pchać w Z, czy już Z1 może? Telefon głównie do robienia zdjęć, oglądania filmów, czasami jakąś gierkę może, dużo muzyki, dużo rozmawiania, SMS-owania smile_prosty.gif Takie standardowe potrzeby plus taki że chcę robić dużo zdjęć tym telefonem więc jakość aparatu ma tu kluczową rolę smile_prosty.gif

Proszę bardzo o pomoc i z góry dzięki za dobre rady! wink_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko jeśli masz kasę to lepiej spraw sobie Sony Xperia Z1 : http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/8421986 - tutaj możesz sobie porównać ceny w poszczególnych sklepach i w ostatnich dniach dużo staniała w porównaniu do stanu na przykład sprzed miesiąca ponieważ w jednym jest obecnie dostępna juz za 1658 zł ( nie wiem jaki to sklep, musisz sobie poczytać opinie o nim).

Telefon dobry w swojej klasie, niezłe parametry i chociaż osobiście nie przepadam za marką Sony (uważam,że robią dobry ale zbyt drogi sprzęt na to co oferuje) to faktycznie telefon daje radę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już to na Allegro będę kupował, bo można tam znaleźć w dobrych cenach telefon ;) To końcu między Z1 a LG G2 jest jakaś duża różnica? Czy po prostu wszystko podobnie z wyjątkiem ekranu który jest o wiele lepszy w LG? Bo jeśli tak, to chyba jednak wybiorę LG..zależy mi na ekranie dobrej jakości o b. dobrych zdjęciach :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...