Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NarQu

Jaka karta graficzna i zasilacz ?

Polecane posty

Witam !

Postanowiłem zainwestować w nowy komputer, bo stary ma już 7 lat i nie wszystkie gry będą mi na nim działać. Na morele zrobiłem sobie taki jeden zestawik. Możecie go ocenić a przy okazji podać dobrą i tanią kartę graficzną ?

Moja obecna konfiguracja jest w sygnaturce.

Chcę ją wymienić na:

CPU: Intel Pentium G3420

Mobo: Gigabyte GA-H81M-HD3 H81

Ram: Kingston hyperX 4GB, 1600mhz DDR3, CL9 black series

Dysk: WD blue 1TB

Napęd: Samsung SH-224DB

Kartę graficzną zostawię sobie na potem, póki co mam nvidie gt430 którą kupiłem 2 lata temu.

Teraz kwestia jest taka. Mam zasilacz Fortron FSP350-60MDN rev 2. Wystarczylby on do powyższego zestawu i jakiejś dobrej karty graficznej ? Wiem, że nie posiada wtyczek zasilających do karty graficznej, ale kupiłbym przejściówki z molexów na 6pin. Nada się, czy muszę myśleć też nad nowym zasilaczem ?

Teraz kwestia karty graficznej. Do powyższego zestawu będę potrzebował jakiejś dobrej karty graficznej tak do +/- 500zł. Co w tej cenie mi polecicie ? Komputer głównie będzie służył do pogrania w jakieś gry z możliwie najlepszymi detalami.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy założeniu że za te 500zł kupiłbyś GTX750, to zasilacz się bez problemu nada i nie będzie problemu z wtyczkami, bo większość GTX750 nie posiada złącza zasilania. A nawet jak trochę przekroczysz budżet na kartę i weźmiesz GTX750Ti, podobnie, aczkolwiek tutaj więcej kart ma już to złącze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...